Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko GIPS FUGEN

● Stuko me bazë gipsi e përbërë nga gëlqere e hidratuar, pluhur mermeri me granulometri të seleksionuar dhe aditivë special.
● Stuko më bazë gipsi e cila përdoret së bashku me shiritat mbulues për stukimin e fugave ndërmjet pllakave prej kartongipsi, për stukimin e fugave dhe të çarave me sipërfaqe të përfunduara betoni, për stukimin e sipërfaqeve të betonit me ose pa porozitet.
● Përdoret për realizimin e rifiniturave në suportet me bazë gipsi dhe në panelet e gipsit.
● Karakterizohet nga një punueshmëri mjaft e mirë, hapje e lehtë dhe mosrrëshkitje, gjë që lehtëson shumë aplikimin nëpër sipërfaqe vertikale.
● Për ambiente të brendshme.
● Fërkohet shumë lehtë me letër zmerile.
● Konform EN 132791

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko GIPS FUGEN

Stuko GIPS FUGEN

Stuko që shëben për mbushjen e fugave midis paneleve të kartongipsit

INFORMACIONI I PRODUKTIT

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE
● Stuko me bazë gipsi e përbërë nga gëlqere e hidratuar, pluhur mermeri me granulometri të seleksionuar dhe aditivë special.
● Stuko më bazë gipsi e cila përdoret së bashku me shiritat mbulues për stukimin e fugave ndërmjet pllakave prej kartongipsi, për stukimin e fugave dhe të çarave me sipërfaqe të përfunduara betoni, për stukimin e sipërfaqeve të betonit me ose pa porozitet.
● Përdoret për realizimin e rifiniturave në suportet me bazë gipsi dhe në panelet e gipsit.
● Karakterizohet nga një punueshmëri mjaft e mirë, hapje e lehtë dhe mosrrëshkitje, gjë që lehtëson shumë aplikimin nëpër sipërfaqe vertikale.
● Për ambiente të brendshme.
● Fërkohet shumë lehtë me letër zmerile.
● Konform EN 132791

PAKETIMI
Kova plastike 10KgRUAJTJA
12 muaj, ruajtur në vende të thata.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Stuko GIPS FUGEN

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko GIPS FUGEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon akrilik Bison 30 minuta
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË PËR BOJRA MAKINASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës çimentoje me dy-komponentë GRANIRAPID
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent Smart 200 B

Katalit transparent Smart 200 B

Sold by Bojra Tirana
L1,900L6,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksi universal me dy përbërës
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lateks për rritjen e elasticitetit SBR50
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart