Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë me bazë silokoni Sauber Lack

Add your review

L3,800L10,000

• Elastromerik
• Aftësi mbrojtëse ndaj motit
• Heqja e grafitit vetëm me ujë
• Jetëgjatësia e shërbimit 10-15 vjet
• Aftësi të mira niveluese dhe mbuluese
• Nuk përmban substanca të rrezikshme

SKU: N/A Tag:

L3,800L10,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë me bazë silokoni Sauber Lack

Bojë me bazë silokoni Sauber Lack

Bojë me bazë siloksani një komponentëshe, e projektuar për përdorim mbi betonin e varfër ose sipërfaqet e betonit dhe çelikut të lyera më parë

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Elastromerik
• Aftësi mbrojtëse ndaj motit
• Heqja e grafitit vetëm me ujë
• Jetëgjatësia e shërbimit 10-15 vjet
• Aftësi të mira niveluese dhe mbuluese
• Nuk përmban substanca të rrezikshme

Rekomandimet për përdorim

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Në sipërfaqet e reja të betonit, rekomandohet të përdoret produkti së paku pasi kanë kaluar rreth 30-40 ditë.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Bojë me bazë silokoni Sauber Lack

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë me bazë silokoni Sauber Lack”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi ISO SPACHTEL ELASTISCH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sharrë rrethore INGCO CS18538
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE METALI KRAFT HARD DUKO
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Pastrues silikoni REMOVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Antiruxho Minio - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksi dy komponentësh ADESILEX PG4
Bojë me bazë silokoni Sauber Lack
Bojë me bazë silokoni Sauber Lack

L3,800L10,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart