Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Llak i bardhë poliuretani Bruck 560

L3,700L15,000

• Aromë e lehtë
• Shtrirje perfekte
• Ekstra bardhësi
• Aplikim i thjeshtë
• Përmbajtje e lartë solide
• Karakteristika shumë të mira mbuluese
• Rezistent ndaj zverdhjes dhe gërvishtjeve

SKU: N/A

L3,700L15,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Llak i bardhë poliuretani Bruck 560

Llak i bardhë poliuretani Bruck 560

Llak i bardhë poliuretani dy komponentësh me 60% shkëlqim

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Shtrirje perfekte
• Ekstra bardhësi
• Aplikim i thjeshtë
• Përmbajtje e lartë solide
• Karakteristika shumë të mira mbuluese
• Rezistent ndaj zverdhjes dhe gërvishtjeve

Rekomandimet për përdorim
Rekomandohet të përdoret si bojë mbi të gjitha sipërfaqet prej druri që janë te trajtuara paraprakisht me astar të destinuara për mobilje, dyer, tavolina, karrige, objekte të ndryshme druri, lodra prej druri etj. Mund të aplikohet vetëm mbi sipërfaqe të përgatitura me astar me bazë poliuretani dy komponentësh.

 

Ruajtja
36 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Llak i bardhë poliuretani Bruck 560


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Llak i bardhë poliuretani Bruck 560”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Silikon super i fortë GRIZZLY MONTAGE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar akrilik për grafiato NOVADUR W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Asfalt i gatshëm për përdorim MAPE-ASPHALT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE PASTRIMI ME DEPOZITE POSHTE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 100L ME 2-MOTORRA SILENCIOZ PA-VAJ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi EMTOP 1400W
Llak i bardhë poliuretani Bruck 560
Llak i bardhë poliuretani Bruck 560

L3,700L15,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart