Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko patinimi e gatshme Vox 707

L850

• Nuk krijon çarje
• Pa tkurrje
• Ngjitje e fortë
• Ngjyrë e bardhë
• Sipërfaqe finale e lëmuar
• Aplikim dhe zmerilim i lehtë

L850

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko patinimi e gatshme Vox 707

Stuko patinimi e gatshme Vox 707

Stuko patinimi e gatshme me bazë akrilike, e përbërë nga filler me granulometri të seleksioniuar dhe adetivë specialë për përdorim të brendshëm

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Nuk krijon çarje
• Pa tkurrje
• Ngjitje e fortë
• Ngjyrë e bardhë
• Sipërfaqe finale e lëmuar
• Aplikim dhe zmerilim i lehtë

Rekomandimet për përdorim
Përdoret për lëmimin e mureve në të gjithë ambientet e brendshme të banimit, ku duam të krijojmë sipërfaqe të lëmuar dhe të drejtë, të sipërfaqeve murale të brendshme, të sipërfaqeve të tavanit, betonit, të sipërfaqeve të dhomave, kuzhinave, tualeteve, etj.

 

Ruajtja
12 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.
• Rekomandohet të shmangni aplikimin e produktit në temperatura nën 5ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko patinimi e gatshme Vox 707”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak 1K akrilik për mikrocimento

Llak 1K akrilik për mikrocimento

Sold by Bojra Tirana
L2,600L12,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lavazh Profesional 3000W + Akesore
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent Graf 250 B

Astar i bardhë GRAF 250 A

Sold by Bojra Tirana
L2,100L7,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1800W FURY EXTRA 135
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mikrocimento e bardhe dhe e imet
Stuko patinimi e gatshme Vox 707
Stuko patinimi e gatshme Vox 707
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart