Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ARGJILE PER BOJEN E MAKINES K2 GLINKA

L780

 • Argjilë për bojën e makinës me cilësi të lartë për të hequr lehtësisht papastërtitë dhe ndotësit e dëmshëm sipërfaqësorë siç janë spërkatjet e tepërta të bojës, rrëshirën e pemëve, mbetjet e insekteve, mbetjet dhe papastërtitë industriale, jashtëqitjet e zogjve dhe papastërtitë e tjera të forta.
 • Argjila është e sigurtë për bojën, pjesët e kromuara, xhamat, fibrat e xhamit dhe plastikën.
 • Është gjithashtu e sigurtë për serviset e bojës për makinë.
 • Perfekte për përdorim para dhe gjatë proceseve të rregullta të luçidimit.

L780

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ARGJILE PER BOJEN E MAKINES K2 GLINKA

ARGJILE PER BOJEN E MAKINES K2 GLINKA

 • Argjilë për bojën e makinës me cilësi të lartë për të hequr lehtësisht papastërtitë dhe ndotësit e dëmshëm sipërfaqësorë siç janë spërkatjet e tepërta të bojës, rrëshirën e pemëve, mbetjet e insekteve, mbetjet dhe papastërtitë industriale, jashtëqitjet e zogjve dhe papastërtitë e tjera të forta.
 • Argjila është e sigurtë për bojën, pjesët e kromuara, xhamat, fibrat e xhamit dhe plastikën.
 • Është gjithashtu e sigurtë për serviset e bojës për makinë.
 • Perfekte për përdorim para dhe gjatë proceseve të rregullta të luçidimit.

MËNYRA E PËRDORIMIT:

 • Shkëputni një copë argjile prej 10-20 gramësh dhe jepini formën e një disku të sheshtë me duar.
 • Sipërfaqja e cila do të trajtohet duhet të jetë larë më parë me shampo.
 • Përdoreni në kombinim me lubrifikantë argjile ose ujë dhe me shampo makine.
 • Spërkateni sipërfaqen e bojës dhe më pas kaloni argjilën për të hequr papastërtitë prezente.
 • Përzijeni përsëri dhe jepini formën e diskut të sheshtë sapo argjila të mbledhë sasinë e duhur të papastërtive.

Masat paraprake të sigurisë: Mbajeni larg fëmijëve.

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: ARGJILE PER BOJEN E MAKINES K2 GLINKA

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ARGJILE PER BOJEN E MAKINES K2 GLINKA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE INGCO ASG1065
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAST QERAMIKE SONAX "Ceramic Coating"
PAST QERAMIKE SONAX "Ceramic Coating"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës çimentoje me dy-komponentë GRANIRAPID
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA NAUTICA 2L
- 19%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE PLASTIKE PICASSO PROFI-05 DEUTSCHCOLOR

BOJE PLASTIKE PICASSO PROFI-05 DEUTSCHCOLOR

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L3,600.Çmimi i tanishëm është: L2,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues për pllake porcelani KERANET
ARGJILE PER BOJEN E MAKINES K2 GLINKA
ARGJILE PER BOJEN E MAKINES K2 GLINKA
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart