Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA MORDENTE 2L

L6,290

 • Zhduk mbetjet e bojës dhe gërvishtjet e vogla nga sipërfaqet e lyera.
 • Rikthen shkëlqimin e bojës së vjetër.
 • Gjithashtu është e përshtatshme për pjesët e fibrave të xhamit.
 • Përdoret me luçidues elektrik dhe me sfungjerët e duhur të luçidimit.
 • Duhet të përzihet mirë përpara përdorimit.

L6,290

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA MORDENTE 2L

PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA MORDENTE 2L

 • Zhduk mbetjet e bojës dhe gërvishtjet e vogla nga sipërfaqet e lyera.
 • Rikthen shkëlqimin e bojës së vjetër.
 • Gjithashtu është e përshtatshme për pjesët e fibrave të xhamit.
 • Përdoret me luçidues elektrik dhe me sfungjerët e duhur të luçidimit.
 • Duhet të përzihet mirë përpara përdorimit.
Informazioni di prodotto
IMMAGINE CODICE PRODOTTO/NOME EAN PZ
Pasta abrasiva leuca mordente 2000 ml 0800 – Pasta abrasiva leuca mordente 2000 ml 8002565008004 6

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA MORDENTE 2L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1800W NINJA PLUS 130
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Transpalet elektike Kedman 1.5-Ton
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent Smart 200 B

Katalit transparent Smart 200 B

Sold by Bojra Tirana
L1,900L6,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar për silikona PRIMER FD
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Silikon super i fortë GRIZZLY MONTAGE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2000W EMTOP EHPW2001
PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA MORDENTE 2L
PASTE ABRAZIVE AREXONS LEUCA MORDENTE 2L
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart