Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Allround Surface Cleaner

Add your review

L850

Allround Surface Cleaner

Gati për të përdorur pastrues sipërfaqesh për makinën, shtëpinë dhe vendin e punës. Shenjat e gishtërinjve, pluhuri, yndyrat dhe të gjitha format e tjera të papastërtisë pastrohen të gjitha me shpejtësi dhe tërësisht.

L850

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTRUES I SPECIALIZUAR SIPËRFAQESH

PASTRUES I SPECIALIZUAR SIPËRFAQESH Gati për të përdorur pastrues sipërfaqesh për makinën, shtëpinë dhe vendin e punës. Shenjat e gishtërinjve, pluhuri, yndyrat dhe të gjitha format e tjera të papastërtisë pastrohen të gjitha me shpejtësi dhe tërësisht. Krijon një mbetje dhe vija të pastra pa vija në të gjitha sipërfaqet e lëmuara, duke përfshirë materiale jo-polare siç janë plastika. Gjithashtu për përdorim me një pistoletë pastrimi (të tilla si Cyclone, Art. Nr. 999021) për rezultate të shkëlqyera në vendet e ventilimit, tekstileve etj. Sepse formulimi nuk lë asnjë shenjë uji ose mbetje kimike pas. Ka një aromë të këndshme.

Fushat e përdorimit

Sipërfaqe të lëmuara, çelik inox, plastikë, lëkurë dhe tekstile (tekstile me armë pastrimi)

Rekomandime për përdorim

Spërkatni të paholluar në zonën e njollosur, lëreni të thithë për një kohë të shkurtër dhe fshijeni atë me një leckë mikrofibre. Përndryshe spërkatni të paholluar me pistoletën pastruese, pastaj mund të përdorni llak kimik dhe thahet me ajër të kompresuar.

Paralajmërime

Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Allround Surface Cleaner”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
Tampon Lucidimi i Fortë

Tampon Lucidimi i Fortë

Sold by Koch‑Chemie
L1,200L1,450
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues Allround Surface Cleaner
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
REFRESH COCKPIT CARE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Heqës Ngjitësi Orange Power
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Nano Magic Shampoo 10kg
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAMPON LUCIDIMI One Cut Pad
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart