Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish

Add your review

L900

Quick Finish

Produkt i gjithanshëm për të gjitha sipërfaqet e lëmuara dhe të lyera (bojëra automjetesh, dru të lyer, xham, pjesë plastike, panele, mobilje të lyer dhe instrumente muzikorë, sipërfaqe prej çeliku inox, etj.)

L900

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish

Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish një produkt i gjithanshëm për të gjitha sipërfaqet e lëmuara dhe të lyera (bojëra automjetesh, dru të lyer, xham, pjesë plastike, panele, mobilje të lyer dhe instrumente muzikorë, sipërfaqe prej çeliku inox, etj.). Pastron, kujdeset dhe vulos në një hap të vetëm. Gjurmët e gishtërinjve dhe papastërtitë e lehta hiqen shpejt dhe lehtë. Sipërfaqet lihen me një shkëlqim të shkëlqyeshëm, butësi të lartë të sipërfaqes dhe veti të mira hidrofobike. Quick Finish mbaron shpejt pa lënë vija dhe për këtë arsye zbatohet lehtë. Lustrat dhe dyllët e aplikuar më parë ruhen. Veçanërisht e përshtatshme për përfundimin e shpejtë të mallrave të ekspozuara në dyqanet e ekspozitave ose në panaire, si dhe për vlerësimin e shpejtë të automjeteve. Gjithashtu i përshtatshëm për përdorim në aplikimet e bojës.

Fushat e përdorimit

Lyerje automjetesh, dru i pikturuar, qelq, pjesë plastike, konsola, mobilje të lyer dhe instrumente muzikorë, sipërfaqe prej çeliku inox, etj.

Rekomandime për përdorim

Spërkatni në mënyrë të barabartë në sipërfaqet që do të trajtohen dhe lustroni me një leckë mikrofibre Profi.

Paralajmërime

Para përdorimit, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë; Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehta;

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PASTË LUCIDIMI P6.01 KOCH-CHEMIE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUSTRIMI F5.01 KOCH-CHEMIE
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
Tampon Lucidimi Fine

Tampon Lucidimi Fine Cut Pad

Sold by Koch‑Chemie
L1,200L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PASTË-LUSTRIMI-P2.02-KOCH-CHEMIE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PARA LARËS VORREINIGER B
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Pastrues ngjitësish dhe njollash Eulex
Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish
Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart