Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Nano Magic Shampoo

Add your review

L1,100

Nano Magic Shampoo

Nano Magic Shampoo  është shampo e padiskutueshme e teknologjisë së lartë për pastrim të plotë, shkëlqim dhe mbrojtje afatgjatë në një hap të vetëm. Ruhen dyllët dhe vulat e aplikuara më parë. Kombinimi unik i përbërësve të kujdesit lë pas një nano-shtresë mbrojtëse dhe të qëndrueshme ndaj ujit.

L1,100

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Nano Magic Shampoo

Nano Magic Shampoo  është shampo e padiskutueshme e teknologjisë së lartë për pastrim të plotë, shkëlqim dhe mbrojtje afatgjatë në një hap të vetëm. Ruhen dyllët dhe vulat e aplikuara më parë. Kombinimi unik i përbërësve të kujdesit lë pas një nano-shtresë mbrojtëse dhe të qëndrueshme ndaj ujit.

Rekomandime për përdorim

Shtoni rreth 50 ml shampo (5 kapsolla) në 10 l ujë të ngrohtë. Pastroni automjetin me një jastëk larjeje. Më pas shpëlajeni me një presion me ujë të butë dhe fshijeni ujin e mbetur me një leckë. Tharja bëhet më e lehtë përmes përdorimit të Allround Quick Shine dhe efekti i shkëlqimit optimizohet edhe më tej.

Pikat kryesore

  • Shkëlqim i lartë
  • Vula afatgjatë
  • Nano-mbrojtje
  • Mirëmbajtja aktive e vlerës

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nano Magic Shampoo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
Tampon Lucidimi Fine

Tampon Lucidimi Fine Cut Pad

Sold by Koch‑Chemie
L1,200L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mbrojtës Lëkure Protect Leather Care
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Heqës i Njollave Fleckenwasser
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues Disqesh Felgenreiniger extrem
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Mirëmbajtës Plastike Plast Star siliconölfrei
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Pastrues ngjitësish dhe njollash Eulex
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart