Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY

Add your review

L1,150

Clay Spray

Lubrifikimi i shkëlqyeshëm minimizon gërvishtjet sipërfaqësore gjatë pastrimit.

L1,150

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY

MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY Lubrifikant i butë, me mbetje të ulët, pa defektet e veshjes. Efektive për përdorim me shufra argjile ose tampon. Lubrifikimi i shkëlqyeshëm minimizon gërvishtjet sipërfaqësore gjatë pastrimit. Ndryshe nga lubrifikantët e tjerë nuk lë pas asnjë film. Mbetjet fshihen lehtë me një leckë mikrofibre. Për shkak të formulës së specializuar shufrat prej argjile ose jastëkët nuk treten dhe zgjasin shumë më gjatë.

Fushat e përdorimit

Sipërfaqe të lëmuara si llak, qelq etj.

Rekomandime për përdorim

Spërkatni të paholluar në të gjithë zonën dhe punoni sipërfaqen e lagur me një shufër argjile ose tampon. Fshini çdo mbetje me një leckë mikrofibre.

Paralajmërime

Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues AllroundQuickShine
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Tampon Leshi Lammfell-Pad
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hochglanz-Antihologramm M2.01
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Adaptor Tamponi Gominë
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
Tampon Lucidimi i Fortë

Tampon Lucidimi i Fortë

Sold by Koch‑Chemie
L1,200L1,450
MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY
MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart