Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTRUES INTERIOR Mehrzweck-reiniger

Add your review

L5,300

Mehrzweck-reiniger

Pastrues intensiv alkalin tepër efektiv për makina, pastrim industrial dhe ndërtesash.

L5,300

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTRUES INTERIOR Mehrzweck-reiniger

PASTRUES INTERIOR Mehrzweck-reiniger Pastrues intensiv alkalin tepër efektiv për makina, pastrim industrial dhe ndërtesash. Heqja e thellë, e plotë e vajit, yndyrave, bojës, blozës, nikotinës dhe papastërtive të zakonshme të rrugës. Për plastikën, tekstilet, tapiceritë, makineritë, etj. Mehrzweckreiniger ka një aftësi të shkëlqyeshme për shkrirjen dhe bartjen e papastërtive. Siguron një aromë të këndshme përreth. Me miratimin e Daimler.

Fushat e përdorimit

Qilima rezistente ndaj alkaleve, tapiceri, veshje tavani automjetesh, plastike, makineri industriale, etj.

Rekomandime për përdorim

Në varësi të akumulimit të papastërtisë, vendosni një solucion 1: 5 deri në 1:50 me një shishe spërkatëse, leckë mikrofibre ose të ngjashme dhe lejo që ajo të reagojë për një kohë të shkurtër. Nëse është e nevojshme procesoni mekanikisht me furçë ose leckë. Fshini mbetjet me një leckë të lagur ose përdorni një lagësht / të thatë fshesë me korrent. Për përdorim në nxjerrjen e llakut dhe pastruesit e tjerë të tapeteve / tapicerive ne rekomandoni shtimin e agjentit të shkumëzimit të Kocentschäumer.

Vlera e pH: 12,5

Paralajmërime

  • Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehtë
  • Mos e lini të thahet
  • Nuk ndahet shpejt
  • Nuk është i përshtatshëm për asgjësim duke përdorur ndarës të dritës së vajit
  • Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë

Specification: PASTRUES INTERIOR Mehrzweck-reiniger

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTRUES INTERIOR Mehrzweck-reiniger”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Pastrues Tekstilesh Pol Star
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Polish Shkëlqyes Shine Speed Polish
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PASTË LUCIDIMI P6.01 KOCH-CHEMIE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AGJENT PËR SHPËLARJE Hochglanztrockner
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart