Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NanoMagic Shampoo

Add your review

L7,800

NanoMagic Shampoo

Shampo e padiskutueshme e teknologjisë së lartë për pastrim të plotë të automjeteve.

L7,800

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

NanoMagic Shampoo

NanoMagic Shampoo, Shampo e padiskutueshme e teknologjisë së lartë për pastrim të plotë të shkëlqimit dhe mbrojtje afatgjatë në një hap të vetëm. Ruan dyllët dhe vulat e aplikuara më parë. Kombinimi unik i përbërësve të kujdesit lë pas një nano-shtresë mbrojtëse dhe të qëndrueshme ndaj ujit.

Fushat e përdorimit

Punime me bojëra në makina, etj.

Rekomandime për përdorim

Shtoni rreth 50 ml shampo (5 kapsolla) në 10 l ujë të ngrohtë. Pastroni automjetin me një jastëk larjeje. Më pas shpëlajeni me ujë me një presion të butë dhe fshijeni ujin e mbetur me një leckë. Tharja bëhet më e lehtë përmes përdorimit të AllroundQuickShine dhe efekti i shkëlqimit është optimizuar edhe më tej.

Vlera e pH: 5,5

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NanoMagic Shampoo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Heqës Silikoni Silicon- & Wachsentferner
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PARA LARËS VORREINIGER B
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KONCENTRAT PASTRIMI COSMO-CLEAN
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Pastrues ngjitësish dhe njollash Eulex
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Heqës i Njollave Fleckenwasser
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lustër Përfundimi Lack-Polish grün P1.01
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart