Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Heqës i Njollave Fleckenwasser 1L

Add your review

L1,150

Fleckenwasser

Tretës organik për heqjen e mbetjeve të yndyrshme dhe organike të lëna nga produktet kozmetike, vaji, boja, bojërat, dyllët parafine (mbetjet e pastrimit të waxit), katrani, etj.

L1,150

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Heqës i Njollave Fleckenwasser

Heqës i Njollave Fleckenwasser tretës organik për heqjen e mbetjeve të yndyrshme dhe organike të lëna nga produktet kozmetike, vaji, boja, bojërat, dyllët parafine (mbetjet e pastrimit të waxit), katrani, etj. Nga të gjitha sipërfaqet rezistente ndaj tretësit si qelqi, bojëra, qeramika, metali, tekstilet. Nuk përmban hidrokarbure të halogjenuara.

Fushat e përdorimit

Qelq, ngjyra, qeramike, metal, tekstile rezistente në tretës, etj

Rekomandime për përdorim

Përdorni një leckë të thatë thithëse për t’u vendosur në njolla dhe fërkojeni.

Paralajmërime

Para përdorimit, kontrolloni qëndrueshmërinë e ngjyrave dhe përputhshmërinë e materialit

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Heqës i Njollave Fleckenwasser 1L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
PASTË LUSTRIMI F6.01 KOCH-CHEMIE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HEQËS-REAKTIV-I-NDRYSHKUT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Insect Dirt Remover
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MULTI INTERIOR CLEANER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Allround Surface Cleaner
Heqës i Njollave Fleckenwasser 1L
Heqës i Njollave Fleckenwasser 1L
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart