Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Mbrojtës Për Plastikë Gkv

Add your review

L6,400

Gummi-, Kunststoff- & Vinylpflege

Me veti mbrojtëse për të gjitha gomat, pjesët e jashtme të gomës dhe plastikës.

L6,400

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Mbrojtës Për Plastikë Gkv

Mbrojtës Për Plastikë Gkv produkt efektiv pastrimi dhe kujdesi mbrojtës për përdorim të shpejtë të shpejtë. Me veti mbrojtëse për të gjitha gomat, pjesët e jashtme të gomës dhe plastikës. Me freskues boje dhe gjysem shkëlqim. Me miratimin e Daimler.

Fushat e përdorimit

Pjesë të jashtme plastike dhe gome, goma, etj.

Rekomandime për përdorim

Përdorni një sfungjer për të aplikuar në mënyrë të barabartë në sipërfaqe të pastra dhe të thata, fërkojeni mirë dhe lëreni të thahet plotësisht.

Paralajmërime

Mos e përdorni në sipërfaqe ku rrëshqitja është e padëshirueshme, p.sh. pedale, timon, gomat; Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe përputhshmërinë.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mbrojtës Për Plastikë Gkv”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Tampon Lucidimi Extra-fine
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPEED GLASS CLEANER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ARGJILE E BUTË PASTRIMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Heqës Ngjitësi Orange Power
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Nano Magic Shampoo 10kg
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES INTERIOR Mehrzweck-reiniger
Mbrojtës Për Plastikë Gkv
Mbrojtës Për Plastikë Gkv
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart