Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Heqës Silikoni Silicon- & Wachsentferner

Add your review

L2,750

Silicon- & Wachsentferner

Tretës me bazë alkooli për largimin e vajrave silikoni, dyllëve, vajrave të tilla si mbetjet e lustrës, etj.

L2,750

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Heqës Silikoni Silicon- & Wachsentferner

Heqës Silikoni Silicon- & Wachsentferner tretës me bazë alkooli për largimin e vajrave silikoni, dyllëve, vajrave të tilla si mbetjet e lustrës, etj. Nga të gjitha sipërfaqet rezistente ndaj tretësit. Sipërfaqet e trajtuara janë përgatitur në mënyrë optimale për hapat e mëtejshëm të përpunimit (pikturimi, mbyllja e bojës 1K-Nano, etj.). Nuk përmban hidrokarbure të halogjenuara.

Fushat e përdorimit

Bojra dhe plastike rezistente në tretës, qelq, metal, etj.

Rekomandime për përdorim

Në varësi të sipërfaqes aplikoni të paholluar ose të holluar deri në 1: 4 dhe fshijeni me një pastrues dhe leckë të thatë. Në rast të një ngjyre të ndjeshme njëshe ose me një shtresë ose sipërfaqe të ngjashme të ndjeshme hollojeni 1: 4 me ujë për të parandaluar hasjen

Paralajmërime

Para përdorimit, kontrolloni qëndrueshmërinë e ngjyrave dhe përputhshmërinë e materialit

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Heqës Silikoni Silicon- & Wachsentferner”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
PASTRUES UNIVERSAL GREEN STAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Pastrues Tekstilesh Pol Star
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Pastrues Motorri Motorplast
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DYLL MBROJTËS PREMIUM ProtectorWax
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Pastrues ngjitësish dhe njollash Eulex
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues Allround Surface Cleaner
Heqës Silikoni Silicon- & Wachsentferner
Heqës Silikoni Silicon- & Wachsentferner
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart