Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

REFRESH COCKPIT CARE

Add your review

L1,100

RefreshCockpitCare

Pastron veshjet plastike të brendshme duke lënë një përfundim natyral pa asnjë mbetje ngjitëse. Një interior me aromë të freskët dhe të pastër janë thelbësore për të përfunduar çdo proces detajimi.  Agjentët e pastrimit sigurojnë mbrojtje nga zbehja UV për të mbajtur vijën dhe brendësinë tuaj plastike duke ruajtur ‘si të re’ për kohë më të gjatë.

L1,100

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

REFRESH COCKPIT CARE

Refresh Cockpit Care pastron veshjet plastike të brendshme duke lënë një përfundim natyral pa asnjë mbetje ngjitëse. Një interior me aromë të freskët dhe të pastër janë thelbësore për të përfunduar çdo proces detajimi.  Agjentët e pastrimit sigurojnë mbrojtje nga zbehja UV për të mbajtur vijën dhe brendësinë tuaj plastike duke ruajtur ‘si të re’ për kohë më të gjatë.

Karakteristikat dhe përfitimet:

  • Agjentët pastrues heqin shenjat, pluhurin dhe gjurmët e gishtave nga pjesët e brendshme plastike
  • Agjentët ruajtës sigurojnë një përfundim të qëndrueshëm
  • Lë një shkëlqim natyral me veti anti-statike që largon pluhurin
  • Mbrojtësit aktivë mbrojnë plastikën nga rrezet e dëmshme UV
  • Krijon një aromë të këndshme, me erë të pastër

Udhëzimet për përdorim:

  • Spërkatni produktin në një sfungjer të butë
  • Përhapeni në mënyrë të barabartë mbi sipërfaqen e plastikës
  • Lëreni të thahet
  • Pastrohet me leckë të butë dhe të pastër mikrofibre për të hequr mbetjet

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “REFRESH COCKPIT CARE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PASTË LUCIDIMI P6.01 KOCH-CHEMIE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Allround Surface Cleaner
Added to wishlistRemoved from wishlist -1
Add to compare
PASTË LUSTRIMI M3.02 KOCH-CHEMIE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Polish Shkëlqyes Shine Speed Polish
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Tampon Balancues Ndërmjetës
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES INDUSTRIAL COPO STAR
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart