Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pastrues Xhami Glass Cleaner

Add your review

L3,800

Glass Cleaner

Heq pa mundim papastërtitë më kokëforta, përfshirë vajin, yndyrën, insektet dhe të ngjashme.

L3,800

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pastrues Xhami Glass Cleaner

Pastrues Xhami Glass Cleaner pastrues i gatshëm për përdorim për të gjitha sipërfaqet e lëmuara në automjete, ndërtesa, etj. Heq pa mundim papastërtitë më kokëforta, përfshirë vajin, yndyrën, insektet dhe të ngjashme. Shkon shpejt pa vija dhe shtesa për shkëlqimin dhe butësinë e saj përmirëson efektin e fshirjes së leckës pastruese. Me aromë të freskët.

Fushat e përdorimit

Sipërfaqe të lëmuara si dritare, pasqyra, pllaka, llamarina, tavolina pune etj.

Rekomandime për përdorim

Spërkateni në të pa holluar dhe fshijeni.

Paralajmërime

Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues Xhami Glass Cleaner”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUSTRIMI H7.01 KOCH-CHEMIE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AGJENT PËR SHPËLARJE Hochglanztrockner
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Heqës i Njollave Fleckenwasser
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
Tampon Lucidimi Fine

Tampon Lucidimi Fine Cut Pad

Sold by Koch‑Chemie
L1,200L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mbrojtës Për Plastikë Gkv
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VULOSËS BOJE 1K-Nano KOCH-CHEMIE
Pastrues Xhami Glass Cleaner
Pastrues Xhami Glass Cleaner
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart