Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SPEED GLASS CLEANER

Add your review

L900

SpeedGlassCleaner

Është pastrues i gatshëm për përdorim xhami në të gjitha sipërfaqet e lëmuara të automjeteve, ndërtesa, etj. Heq pa mundim papastërtitë më kokëforta, përfshirë vajin, yndyrën, insektet dhe të ngjashme. Pastron kollaj pa lën vija dhe shtesa për shkëlqimin dhe butësinë e saj përmirëson efektin e fshirjes së leckës pastruese. Me aromë të freskët.

L900

@ kochchemie.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SPEED GLASS CLEANER

Speed Glass Cleaner është pastrues i gatshëm për përdorim xhami në të gjitha sipërfaqet e lëmuara të automjeteve, ndërtesa, etj. Heq pa mundim papastërtitë më kokëforta, përfshirë vajin, yndyrën, insektet dhe të ngjashme. Pastron kollaj pa lën vija dhe shtesa për shkëlqimin dhe butësinë e saj përmirëson efektin e fshirjes së leckës pastruese. Me aromë të freskët.

Përdorimi

Spërkatni dritaren dhe fshijeni me një leckë të thatë ose letër pastrimi. Përsëriteni procedurën kur është e nevojshme.

Pikat kryesore:

  • Nuk lë vija
  • Mbron sipërfaqen
  • Apliko0het kollaj

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SPEED GLASS CLEANER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUSTRIMI H7.01 KOCH-CHEMIE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Pastrues Tekstilesh Pol Star
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PASTË-LUSTRIMI-P2.02-KOCH-CHEMIE
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Tampon Balancues Ndërmjetës
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
PASTRUES UNIVERSAL GREEN STAR
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart