Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 1800W DIVE PLUS 130

Add your review

L11,900

DIVE PLUS 130

 • Kodi i produktit 36054-00097
 • Presioni maksimal (bar) 130
 • Shkalla e dërgesës l/h max 390
 • Fuqia e absorbuar (W) 1800
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 7.5
 • Dimensionet e produktit (cm) 25 x 22 h60

L11,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 1800W DIVE PLUS 130

Pompe Lavazhi 1800W DIVE PLUS 130

Bojra Tirana: Zhyt në pastërtinë e shkëlqyeshme me larës me presion të lartë LAVOR DIVE PLUS 130

Bojra Tirana prezanton me krenari LAVOR DIVE PLUS 130, pasaportën tuaj të prodhimit italian në një botë me sipërfaqe të shkëlqyera. Kjo rondele e fuqishme dhe kompakte me presion të lartë zhytet pa mundim edhe në sfidat më të vështira të pastrimit, duke ju lënë rezultate mahnitëse dhe funksionim të lehtë.

Zhytuni thellë në pastrim të fuqishëm:

 • Presioni maksimal 130 bar: Largoni papastërtitë, papastërtitë dhe mykun kokëfortë me forcë të pamëshirshme, duke i lënë sipërfaqet të pastra në mënyrë të përsosur.
 • Shkalla maksimale e dërgesës 390 l/h: Pastroni zona të mëdha shpejt dhe me efikasitet, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje të vlefshme.
 • Motori 1800 W: Përjetoni fuqi të palëkundur pastrimi për çdo detyrë, nga automjetet në oborr dhe më gjerë.

Shijoni manovrimin kompakt dhe trajtimin e lehtë:

 • Dizajni kompakt (25 x 22 x 60 cm): Lundroni në hapësira të ngushta dhe ruani rondele me lehtësi, ideale për garazhe të vogla ose ballkone.
 • Pesha e lehtë (7,5 kg): Shijoni trajtimin pa mundim dhe transportueshmëri për pastrim në lëvizje, duke përballuar detyrat kudo.
 • Ndërtim i qëndrueshëm: Ndërtuar me materiale italiane të cilësisë së lartë për besueshmëri dhe performancë afatgjatë.

Pompe Lavazhi 1800W DIVE PLUS 130 është shoqëruesi juaj i fundit i pastrimit për detyra të ndryshme:

 • Automjetet: Makina, motoçikleta, biçikleta, varka dhe më shumë, duke i lënë ato të shkëlqejnë si të reja.
 • Hapësirat e jashtme: Patio, kuvertë, gardhe, rrugë, pishina dhe mobilje, duke rikthyer shkëlqimin e tyre të pacenuar.
 • Rreth shtëpisë: mur anësor, ulluqe, vendkalime dhe mobilje të jashtme, duke trajtuar papastërtitë dhe papastërtitë kudo që fshihen.
 • Pajisjet: Vegla, makineri ndërtimi, pajisje bujqësore dhe më shumë, duke siguruar performancë të lartë.

Përtej zhytjes:

 • Paketa Plus: Përfshin aksesorë shtesë për nevoja të ndryshme pastrimi, duke maksimizuar potencialin tuaj të pastrimit.
 • Karakteristika miqësore për përdoruesit: Kontrollet intuitive dhe bashkëngjitjet e lehta për t’u përdorur e bëjnë pastrimin të lehtë.
 • Performancë e besueshme: Shijoni paqen me cilësinë dhe qëndrueshmërinë e njohur të markës LAVOR.

Vizitoni Bojra Tirana sot dhe zhytuni në fuqinë pastruese të LAVOR DIVE PLUS 130. Stafi ynë miqësor është i etur për t’iu përgjigjur pyetjeve tuaja dhe për t’ju ndihmuar të zgjidhni larësin e përsosur me presion për nevojat tuaja.

Mos u kënaq me asgjë më pak se më e mira. Zgjidhni Bojra Tirana dhe LAVOR DIVE PLUS 130 për një pastërti që shkëlqen më shumë se kurrë.

Kodi i produktit: 36054-00097

Informacion shtese:

Furnizimi me energji elektrike: 230-50 V-Hz

Mbani mend: Në Bojra Tirana, kënaqësia juaj është prioriteti ynë kryesor. Ne ofrojmë çmime konkurruese, shërbim të jashtëzakonshëm ndaj klientit dhe një përzgjedhje të gjerë produktesh pastrimi me cilësi të lartë. Na vizitoni sot dhe zbuloni ndryshimin!

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 1800W DIVE PLUS 130

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 1800W DIVE PLUS 130”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK BETONI NOVAPRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Alpen Stabil

Bojë akrilike Alpen Stabil

Sold by Bojra Tirana
L2,700L7,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent H5000

Katalit transparent H5000

Sold by Bojra Tirana
L2,400L8,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SOLUCION PER RIGJENERIM FENERESH D7903
SOLUCION PER RIGJENERIM FENERESH D7903
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1700W LAVOR NINJA 120
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë Silikoni Alpen Silicon S47
Pompe Lavazhi 1800W DIVE PLUS 130
Pompe Lavazhi 1800W DIVE PLUS 130
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart