Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pastrues pllakash dhe gurësh natyral

L700L2,800

CL-CLEAN është një lëng i veçantë pastrimi, i bazuar në acid organik, i përdorur për pastrimin e mbetjeve të betonit, çimento, suva, fino pllakash dhe kripëra. Të përshtatshme për pastrimin e ujit të pijshëm ose objekteve të magazinimit të ushqimit, pasi nuk lë mbetje.

Fushat e aplikimit

CL-CLEAN përdoret për të pastruar mbetjet e çimentos, gëlqere ose kripëra, të mbetura në pllaka qeramike, gurë natyralë ose sipërfaqe mermeri të palustruara. Gjithashtu i përshtatshëm për pastrimi i fasadave të ndërtesave nga llaçi çimentoje mbetjet ose kripërat.

L700L2,800

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pastrues pllakash dhe gurësh natyral

Pastrues pllakash dhe gurësh natyral

CL-CLEAN është një lëng i veçantë pastrimi, i bazuar në acid organik, i përdorur për pastrimin e mbetjeve të betonit, çimento, suva, fino pllakash dhe kripëra. Të përshtatshme për pastrimin e ujit të pijshëm ose objekteve të magazinimit të ushqimit, pasi nuk lë mbetje.

Fushat e aplikimit

CL-CLEAN përdoret për të pastruar mbetjet e çimentos, gëlqere ose kripëra, të mbetura në pllaka qeramike, gurë natyralë ose sipërfaqe mermeri të palustruara. Gjithashtu i përshtatshëm për pastrimi i fasadave të ndërtesave nga llaçi çimentoje mbetjet ose kripërat.

Udhëzimet për përdorim

CL-CLEAN shtrihet në sipërfaqen që do të pastrohet ashtu siç është ose i holluar me ujë, deri në 1:1. Lëreni lëngun të veprojë për 2-3 minuta dhe lyeni me furçë sipërfaqe me një furçë të fortë (jo metalike). Lani sipërfaqe me ujë të bollshëm. Në rast të vështirë njollat, mund të jetë e nevojshme të përsëritet procedurë. Përdorimi i dorezave të gomës është i nevojshëm gjatë aplikacion

Vërejtje

 • Produkti përmban acid organik dhe është klasifikuar si gërryes.
 • Ju lutemi konsultohuni me udhëzimet e sigurisë të shkruara në paketim para përdorimit.
 • Në rast aplikimi në zona të mbyllura, bëni
  Sigurohuni që ato të jenë të ajrosura mirë. Sipërfaqet e smaltit duhet pastruar në një kohë të shkurtër dhe larë me ujë të bollshëm menjëherë më pas.
 • Veglat metalike ose kontejnerët nuk janë të përshtatshëm për aplikimi i CL-CLEAN.
 • Për të shmangur çdo rrezik të zbehjes së ngjyrës, është rekomandohet të provoni produktin në një të vogël sipërfaqe, para aplikimit në shkallë të gjerë.
 • Shkakton djegie. Mbajeni të mbyllur dhe jashtë arritja e fëmijëve. Në rast aksidenti ose nëse ju ndiheni keq, kërkoni menjëherë këshilla mjekësore (tregoni etiketën kur është e mundur). Mos thith tym. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm dhe
  kërkoni këshilla mjekësore. Pas kontaktit me lëkurën, lani menjëherë me ujë të bollshëm. Vishni veshje të përshtatshme mbrojtëse, doreza dhe mbrojtja e syve/fytyrës.
 • Produkti përmban acid formik.

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Pastrues pllakash dhe gurësh natyral


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues pllakash dhe gurësh natyral”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll MAPEI KERAFLEX MAXI S1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç i përforcuar MAPEGROUT TISSOTROPICO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR TEMPERATURË TË LARTË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI E ASHPËR P335 FÖRCH 5*
PASTE LUCIDIMI E ASHPËR P335 FÖRCH 5*
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRANSPALETE INGCO 2.5-TON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR DRURI KRAFT VELATOURA

ASTAR DRURI KRAFT VELATOURA

Sold by Bojra Tirana
L1,000L3,200
Pastrues pllakash dhe gurësh natyral
Pastrues pllakash dhe gurësh natyral

L700L2,800

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart