Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Zmeriluese rrethore me korrent 350W

L31,900

 • Tensioni nominal 230 V | 50 Hz
 • Fuqia hyrëse 350 W
 • Goditje në minutë 4.000 – 10.000 min-1
 • Madhësia e jastëkut Ø150 mm
 • Lidhja e tubit të nxjerrjes së pluhurit 30 mm
 • Kabllo 4 m
 • Pesha 1,2 kg

L31,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Zmeriluese rrethore me korrent 350W

Zmeriluese rrethore me korrent 350W

Bojra Tirana: Arritni përsosmëri të lëmuar me Thërrmuesin Orbital F.F.GROUP ROS 150 BL PRO

Përjetoni lëmimin pa mundim: Fuqia, kontrolli dhe efikasiteti

Transformoni lojën tuaj të lëmimit me Rrosësin Orbital F.F.GROUP ROS 150 BL PRO nga Bojra Tirana! Kjo central elektrik i nivelit profesional trajton drurin, metalin dhe sipërfaqet e tjera me butësi dhe efikasitet të jashtëzakonshëm, duke ju lënë me rezultate të përsosura pa mundim.

Fuqia dhe kontrolli i pakrahasueshëm: Heqja pa mundim e papërsosmërive

 • Motori i fuqishëm 350W ofron performancë të jashtëzakonshme lëmimi për detyra të vështira.
 • Kontrolli i shpejtësisë së ndryshueshme (4,000-10,000 min-1) ju lejon të përshtateni me sipërfaqe dhe materiale të ndryshme.
 • Mbushja e madhe e lëmimit 150 mm mbulon shpejt sipërfaqe të mëdha, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje.

Projektuar për funksionim të qetë dhe efikas

 • Veprimi i lëmimit orbital siguron përfundime të lëmuara dhe pa rrotullime edhe në sipërfaqe delikate.
 • Sistemi i integruar i nxjerrjes së pluhurit minimizon pluhurin dhe mbeturinat për një mjedis pune më të pastër.
 • Lidhja e tubit të nxjerrjes së pluhurit 30 mm lidhet lehtësisht me shumicën e fshesave industriale.

E lehtë dhe e rehatshme: Manovrim pa mundim

 • Dizajni i lehtë (1,2 kg) redukton lodhjen dhe lejon seanca të zgjatura të lëmimit.
 • Doreza ergonomike siguron kapje të rehatshme dhe kontroll të saktë gjatë lëmimit.
 • Kablloja 4 m ofron shtrirje të mjaftueshme për shumicën e detyrave, duke eliminuar nevojën për rikyçje të shpeshta.

Më shumë se Thjesht një Thërrmues: Partneri juaj i Zgjidhjes së Përfundimit

 • Eksploroni përzgjedhjen e larmishme të aksesorëve të lëmimit të Bojra Tirana: fletët e letrës zmerile, disqet e lëmimit, qeset e pluhurit dhe më shumë.
 • Këshilla e ekspertëve: Stafi ynë i ditur është i lumtur t’ju ndihmojë të zgjidhni konfigurimin e përsosur për nevojat tuaja specifike.
 • Çmimet konkurruese dhe blerjet e sigurta në internet garantojnë një përvojë blerjeje pa probleme dhe të përballueshme.

Vizitoni Bojra Tirana Sot: Përjetoni Diferencën ROS 150 BL PRO

Përqafoni fuqinë, saktësinë dhe lëmimin pa mundim me Skaluesin Orbital F.F.GROUP ROS 150 BL PRO. Arritni përfundime të patëmetë në sipërfaqe të ndryshme me lehtësi. Vizitoni Bojra Tirana sot dhe zhbllokoni zgjidhjen perfekte të lëmimit për projektet tuaja!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zmeriluese rrethore me korrent 350W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SILIKON LLAMARINE WURTH BOND+SEAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLLONË SINJALIZUESE RRUGE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES MYKU ME SPRAJ MUFFYCID
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak transparent poliuretani Bruck 430
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar i bardhë GRAF 150 A

Astar i bardhë GRAF 150 A

Sold by Bojra Tirana
L2,500L9,000
- 28%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË FLEKSIBEL ME 2 BATERI LI-ION
GURË FLEKSIBEL ME 2 BATERI LI-ION

GUR FLEKSIBËL ME 2 BATERI LI-ION

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L17,900.Çmimi i tanishëm është: L12,900.
Zmeriluese rrethore me korrent 350W
Zmeriluese rrethore me korrent 350W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart