Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Heqës Myku REINIGER 42

Add your review

L800

• Gati për përdorim
• Depërtim i lartë në sipërfaqe
• Pastrues dhe dezinfektues për mykun dhe bakteret

L800

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Heqës Myku REINIGER 42

Heqës Myku REINIGER 42

Solucion ujor për heqjen e mykut, kërpudhave, algave dhe njollave të tyre të lidhura nga zona më lagështirë të lartë

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Gati për përdorim
• Depërtim i lartë në sipërfaqe
• Pastrues dhe dezinfektues për mykun dhe bakteret

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë ato ambiente ose sipërfaqe ku kemi prani të mykut si tek nyjet e fugave të pllakave, kryesisht në tualete, ballkone, kuzhina dhe tek sipërfaqet e bëra me silikon, si lavamane, pllaka dushi, etj.si dhe eleminimin e mykut të krijuar për shkak të lagështirës nga sipërfaqet e bojës në mure dhe tavane.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Heqës Myku REINIGER 42”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës parketiti ULTRABOND P902 2K
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Aspirator me korrent Ingco VC14301
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK GURI ME BAZE UJI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIBRANgeo-B-050
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mprehese zinxhiri automatike 4499910
Mprehese zinxhiri automatike 4499910
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Primer akrilik me bazë uji MALECH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart