Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 1700W LAVOR ONE 120

Add your review

L8,500

ONE 120

 • Kodi i produktit 36053-00001
 • Presioni maksimal (bar) 120
 • Shkalla e dërgesës l/h max 330
 • Fuqia e absorbuar (W) 1700
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 5.6
 • Dimensionet e produktit (cm) 21 x 23 h42

L8,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 1700W LAVOR ONE 120

Pompe Lavazhi 1700W LAVOR ONE 120

Bojra Tirana: Çlironi fuqinë e pastërtisë me rondele me presion të lartë LAVOR ONE 120

Bojra Tirana prezanton me krenari LAVOR ONE 120, një rondele kompakte dhe e fuqishme me presion të lartë, e krijuar për përdorim të rastësishëm dhe pastrim të thellë të sipërfaqeve të vogla dhe të mesme. Kjo makineri e prodhimit italian jep performancë të jashtëzakonshme dhe cilësi superiore, duke e bërë atë zgjedhjen perfekte për pronarët e shtëpive që kërkojnë më të mirën.

Lëshoni fuqinë e pakrahasueshme të pastrimit:

 • Presioni maksimal 120 bar: Largoni papastërtitë, papastërtitë dhe mykun me lehtësi, duke i lënë sipërfaqet tuaja të pastra me gaz.
 • Shkalla maksimale e dërgesës 330 l/h: Pastroni zonat më të mëdha shpejt dhe me efikasitet, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje të vlefshme.
 • Motori 1700 W: Përjetoni performancë të besueshme pastrimi me fuqinë për të përballuar detyra të ndryshme pastrimi.

Dizajn kompakt për pastrim të lehtë:

 • Pesha e lehtë (5,6 kg): Shijoni trajtimin e lehtë dhe transportueshmërinë për pastrim pa mundim kudo që ju nevojitet.
 • Madhësia kompakte (21 x 23 x 42 cm): Ruani dhe manovroni lavatriçen pa sforcim, edhe në hapësira të ngushta.
 • Ndërtimi i qëndrueshëm: Ndërtuar me materiale të cilësisë së lartë për performancë dhe besueshmëri afatgjatë.

LAVOR ONE 120 është ideal për një gamë të gjerë aplikimesh pastrimi, duke përfshirë:

 • Makina, motoçikleta dhe automjete të tjera
 • Patiotë, kuvertë dhe rrugë me makinë
 • Mobilje për ambiente të jashtme dhe grila
 • Biçikleta dhe mjete
 • Pajisjet e kopshtit
 • Edhe me shume!

Vizitoni Bojra Tirana sot dhe përjetoni fuqinë pastruese të LAVOR ONE 120. Stafi ynë miqësor do të jetë i lumtur t’u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe do t’ju ndihmojë të zgjidhni larësin e duhur me presion për nevojat tuaja.

Mos u kënaq me asgjë më pak se më e mira. Zgjidhni Bojra Tirana dhe LAVOR ONE 120 për një pastërti me të cilën mund të krenoheni.

Kodi i produktit: ONE 12036053-00001

Informacion shtese:

Furnizimi me energji elektrike: 230-50 V-Hz

Mbani mend: Në Bojra Tirana, kënaqësia juaj është prioriteti ynë. Ne ofrojmë çmime konkurruese, shërbim të shkëlqyer ndaj klientit dhe një përzgjedhje të gjerë produktesh pastrimi me cilësi të lartë. Na vizitoni sot dhe zbuloni ndryshimin!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 1700W LAVOR ONE 120

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 1700W LAVOR ONE 120”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER (TAMPON) APLICATOR DYLLI
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SILIKON LLAMARINE WURTH BOND+SEAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES REVINX (THES+BIDON)
HIDROIZOLUES REVINX (THES+BIDON)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Mbulues per Njollat Stain Blocker
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES TARRACASH ISOMAT PU-510
HIDROIZOLUES TARRACASH ISOMAT PU-510
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shirit Hidroizolues për vulosje

Shirit Hidroizolues për vulosje

Sold by Bojra Tirana
L2,500L11,700
Pompe Lavazhi 1700W LAVOR ONE 120
Pompe Lavazhi 1700W LAVOR ONE 120
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart