Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASPIRATOR INOKSI PER LENGJE DHE PLUHURA

L38,500

 • Prodhuesi ‎Ingco
 • Përmasat e paketimit ‎92 x 70 x 58 cm; 23 kilogramë
 • Tension ‎240 Volt, 220 Volt
 • Fuqia 2400 vat
 • Sasia e paketës së artikullit ‎1
 • Bateritë e përfshira? Nr
 • Bateritë e nevojshme? Nr
 • Pesha e artikullit ‎23 kg

 

SKU: VC24751 Tag:

L38,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASPIRATOR INOKSI PER LENGJE DHE PLUHURA

ASPIRATOR INOKSI PER LENGJE DHE PLUHURA

 • Marka Ingco
 • Forma faktor Cannister
 • Emri i modelit VC24751
 • Tensioni 240 volt, 220 volt
 • Kapaciteti 75 litra

Rreth këtij artikulli

 • Tensioni: 220-240 V
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Fuqia: 2 x 1200 W
 • Depozita: çelik inox 75L

Detaje teknike

 • Prodhuesi ‎Ingco
 • Përmasat e paketimit ‎92 x 70 x 58 cm; 23 kilogramë
 • Tension ‎240 Volt, 220 Volt
 • Fuqia 2400 vat
 • Sasia e paketës së artikullit ‎1
 • Bateritë e përfshira? Nr
 • Bateritë e nevojshme? Nr
 • Pesha e artikullit ‎23 kg

 

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASPIRATOR INOKSI PER LENGJE DHE PLUHURA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKE PUNE ME FILTER ANESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Grafiato Megagrund

Astar Grafiato Megagrund

Sold by Bojra Tirana
L1,750L5,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROIZOLUES MAPEI MAPELASTIC 2K
HIDROIZOLUES MAPEI MAPELASTIC 2K
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAVAZH 2500 W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Veshje mikroçimentoje PLANOCOLOR TERRA
ASPIRATOR INOKSI PER LENGJE DHE PLUHURA
ASPIRATOR INOKSI PER LENGJE DHE PLUHURA
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart