Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MASKË PROFESIONALE PËR LYERJE

 • Standardi EN: 14594
 • Pesha e produktit (për artikull): 1.440 kg

Përshkrim

 • Produkt i lehtë për të ndihmuar rehatinë dhe kënaqësinë në përdorim
 • Fusha e egër e shikimit e cila do të kufizojë rëniet dhe udhëtimet
 • Mbrojtje higjenike e qafës dhe kokës me një përdorim
 • Vizori ruan pamjen e tij origjinale për shkak të mbulesës së vizorit për të ndihmuar në qartësinë dhe fushën më të mirë të shikimit
 • Element filtri karboni për të hequr aromat

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare

MASKË PROFESIONALE PËR LYERJE

MASKË PROFESIONALE PËR LYERJE

 • Standardi EN: 14594
 • Pesha e produktit (për artikull): 1.440 kg

Përshkrim

 • Produkt i lehtë për të ndihmuar rehatinë dhe kënaqësinë në përdorim
 • Fusha e egër e shikimit e cila do të kufizojë rëniet dhe udhëtimet
 • Mbrojtje higjenike e qafës dhe kokës me një përdorim
 • Vizori ruan pamjen e tij origjinale për shkak të mbulesës së vizorit për të ndihmuar në qartësinë dhe fushën më të mirë të shikimit
 • Element filtri karboni për të hequr aromat

Zona e aplikimit

Për përdorim në operacionet e spërkatjes së bojës, p.sh. automobila (veçanërisht bojërat izocianate), mobilje etj., gjithashtu për përdorim në industrinë e përgjithshme kimike. Veçanërisht për përdorim ku operatori duhet (ose preferon) të përdorë një zorrë të vetme ajri për të furnizuar si respiratorin ashtu edhe armën spërkatës. Në këtë rast, njësia e rripit/rregullatorit siguron që fluksi i ajrit te vizori të jetë i qëndrueshëm, pavarësisht nga ajri që tërhiqet nga ndezja e pistoletës. Prandaj, duke siguruar që ajri i mjaftueshëm të arrijë te përdoruesi me bilbil paralajmërues në rast të rrjedhjes së pamjaftueshme.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKË PROFESIONALE PËR LYERJE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE INGCO ASG1065
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA BLU
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA BLU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon temperature DC F-300
- 15%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shtresë dekorative mikroçimentoje ISOMAT
Shtresë dekorative mikroçimentoje ISOMAT

Shtresë dekorative mikroçimentoje ISOMAT

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L4,600.Çmimi i tanishëm është: L3,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KONE TE KUQ TE TRAFIKU ME SHIRITA TE BARDHA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues dhe eleminues myku MILDEW REMOVER
MASKË PROFESIONALE PËR LYERJE
MASKË PROFESIONALE PËR LYERJE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart