Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE PER GERVISHTJE AREXONS

L590

 • Pastë për heqje gërvishtjesh.
 • Me formulën e saj unike dhe mikro-grimcat e veçanta, Mirage® Scratch Remover ndihmon në heqjen e gërvishtjeve sipërfaqësore dhe maskimin e gërvishtjeve të thella në të gjitha sipërfaqet e lyera pa ndonjë rrezik që të dëmtoni bojën.
 • Ideale për heqjen e mbetjeve të bojës dhe gomës të shkaktuara nga fërkimet me sipërfaqe të tjera.
 • Ajo përmban agjentë luçidimi që rivendosin shkëlqimin origjinal të bojës.

L590

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE PER GERVISHTJE AREXONS

PASTE PER GERVISHTJE AREXONS

 • Pastë për heqje gërvishtjesh.
 • Me formulën e saj unike dhe mikro-grimcat e veçanta, Mirage® Scratch Remover ndihmon në heqjen e gërvishtjeve sipërfaqësore dhe maskimin e gërvishtjeve të thella në të gjitha sipërfaqet e lyera pa ndonjë rrezik që të dëmtoni bojën.
 • Ideale për heqjen e mbetjeve të bojës dhe gomës të shkaktuara nga fërkimet me sipërfaqe të tjera.
 • Ajo përmban agjentë luçidimi që rivendosin shkëlqimin origjinal të bojës.

TIPARET TEKNIKE

 • Ngjyra e bardhë
 • Erë tipike

UDHËZIMET PËR PËRDORIM

 • Si fillim duhet që të largoni nga zona që është e gërvishtur mbetjet e dheut dhe papastërtitë e tjera.
 • Aplikoni një sasi të vogël të produktit në një pecetë pambuku ose në një sfungjer luçidimi dhe shpërndajeni në zonën ku janë gërvishtjet, duke kryer lëvizjet rrethore.
 • Pastrojeni sipërfaqen me një pecetë të pastër prej pambuku.

KUJDES

 • Mos e aplikoni në plastikë ose në gomë.
 • Mos e aplikoni direkt nën rrezet e diellit ose në sipërfaqe të nxehta.

RUAJTJA

 • Në paketim të pahapur, në temperaturë ambienti dhe larg rrezeve të diellit mund të ruhet të paktën 3 vjet.

PAKETIMI

 • Tubet plastik
 • Sasia: 150g
Product information
IMAGE PRODUCT CODE/NAME EAN PCS
Scratch Remover 34023 – Scratch Remover 8002565340234 12

 

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE PER GERVISHTJE AREXONS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR TEMPERATURË TË LARTË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA I-ZI
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA I-ZI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv lateksi sintetik KERACRETE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI ULTRA GLOSS WAX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE PER MAJA INGCO APS06161
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DILUENT NITRO CBR

DILUENT NITRO CBR

Sold by Bojra Tirana
L300L1,300
PASTE PER GERVISHTJE AREXONS
PASTE PER GERVISHTJE AREXONS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart