Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR KIT

L1,300

 • 1X Gërvishtëse Goodyear 150 ml
 • TOP GAME Produkt profesional me cilësi të shkëlqyeshme ORIGJINALE Goodyear.
 • Kremi për heqjen e gërvishtjeve Goodyear është produkti i ri dhe shumë i thjeshtë i përsosur për t’u kujdesur për karrocerinë e automjetit tuaj.
 • Heq gërvishtjet dhe mikro-gërvishtjet në të njëjtën kohë, lë një sipërfaqe me shkëlqim.
 • Është një produkt i projektuar dhe testuar për funksionalitetin e tij

L1,300

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR KIT

PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR KIT

Krem për restaurimin e gërvishtjeve dhe shkëlqimit Trupi PROFESIONAL | Origjinale GOODYEAR New Formula | PRODHUAR NË ITALI

Efektive në sipërfaqet plastike, metalike, të lyera të makinave, motoçikletave, furgonave dhe varkave:

– Heq gërvishtjet
– Largon shenjat dhe oksidimet më të vështira
– Shkëlqen dhe ushqen

Heq gërvishtjet dhe e bën sipërfaqen me shkëlqim.
Është një produkt profesional i testuar.

 • Përsosmëri e garantuar.
 • Funksionalitet i certifikuar dhe i provuar
 • Lehtësia e aplikimit

PAKETA PËRFSHIN:

 • 1X Gërvishtëse Goodyear 150 ml
 • TOP GAME Produkt profesional me cilësi të shkëlqyeshme ORIGJINALE Goodyear.
 • Kremi për heqjen e gërvishtjeve Goodyear është produkti i ri dhe shumë i thjeshtë i përsosur për t’u kujdesur për karrocerinë e automjetit tuaj.
 • Heq gërvishtjet dhe mikro-gërvishtjet në të njëjtën kohë, lë një sipërfaqe me shkëlqim.
 • Është një produkt i projektuar dhe testuar për funksionalitetin e tij

DETAJE TEKNIKE:

– Materiali: Krem
– Marka: Goodyear
– Ngjyra: E bardhë
– Finiturë me shkëlqim
– ml: 150
– Pesha: 0.183 kg
– Përmasat: 140mm x 65mm x 30mm
– Paketimi: Kuti origjinale
– Përdorimi: Përhapja me leckë
– Lloji: Krem
– Fushat e aplikimit: Sipërfaqet plastike dhe metalike
– Funksionet: Largon gërvishtjet, lustron, ushqen, pastron

NE ASNJË PËRGJEGJËSI PËR BLERJE TË PASAKTA – SHKELJE TË RREGULLAVE RRUGORE – DËME QË MUND TË SHKAKTOJNË JU APO PALËVE TË TRETA SIÇ E PËRSHKRUAJMË ÇDO SPECIFIKIM TË VETËM ME DETAJ.

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR KIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar epoksi-çimento TRIBLOCK P
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak poliuretani për dekorimin e veshjeve mikroçimento
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Nefti Dur - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak i bardhë poliuretani Bruck 535
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLIATRIÇE 1400W EMTOP EAPR1401
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak Druri Wood Shield - Kraft Paints
PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR KIT
PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR KIT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart