Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 28%

GUR FLEKSIBËL ME 2 BATERI LI-ION

Çmimi origjinal qe: L17,900.Çmimi i tanishëm është: L12,900.

Bojra Tiranë: EMTOP ELAG2011582 elektrogur këndore pa karboncina

  • Fuqia pa furça: Performancë dhe efikasitet i jashtëzakonshëm për prerje të pastra dhe bluarje të shpejtë.
  • Shpejtësia e ndryshueshme (3000-8500 RPM): Rregulloni fuqinë për prerje të sakta ose bluarje të rëndë.
  • Disku 115 mm dhe boshti M14: I pajtueshëm me disqe të ndryshme prerëse dhe bluarëse (shiten veçmas).
  • Kompleti i plotë: Përfshin mulli, bateritë 2x 5.0Ah, karikuesin 4A dhe çantën e kanavacës për transportim të lehtë.
  • Bojra Tirana: Burimi juaj për veglat elektrike dhe aksesorët inovativë pa tela.

Çmimi origjinal qe: L17,900.Çmimi i tanishëm është: L12,900.

(-28%)
@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

GUR FLEKSIBËL ME 2 BATERI LI-ION

GUR FLEKSIBËL ME 2 BATERI LI-ION

Bojra Tirana: Përqafo lirinë pa tela me mulli këndor EMTOP ELAG2011582

Bojra Tirana ju fuqizon të kapërceni kufizimet me EMTOP ELAG2011582, një elektrogur këndor pa kabllo i krijuar si për fuqi ashtu edhe për komoditet. Ky mjet inovativ eliminon kufizimet e një kordoni, duke ju lejuar të punoni lirshëm dhe me efikasitet në çdo projekt.

Lëshoni performancën pa karboncina

Në zemër të ELAG2011582 ndodhet një motor pa karboncina. Kjo teknologji ofron performancë të jashtëzakonshme me disa avantazhe. Motorët pa karboncina ofrojnë fuqi dhe efikasitet më të lartë në krahasim me motorët me furçë, që përkthehet në prerje më të pastra dhe bluarje më të shpejtë. Për më tepër, motorët pa furça mburren me jetëgjatësi të zgjatur të veglave për shkak të reduktimit të fërkimit dhe prodhimit të nxehtësisë.

Kontrolli i shpejtësisë së ndryshueshme: Fuqia e duhur për çdo detyrë

ELAG2011582 përmban një çelës të ndryshueshëm të kontrollit të shpejtësisë, duke ju lejuar të rregulloni shpejtësinë e bluarjes midis 3000 dhe 8500 RPM. Kjo siguron që ju të keni sasinë e duhur të fuqisë për punën në dorë. Keni nevojë të bëni prerje të pastra dhe të sakta? Vendosni shpejtësinë më të ulët. Duke trajtuar detyra të vështira bluarjeje? Telefononi energjinë për performancë maksimale.

GUR FLEKSIBËL ME 2 BATERI LI-ION prerje dhe bluarje pa mundim

ELAG2011582 është i pajisur për të trajtuar detyra të ndryshme bluarjeje dhe prerjeje. Ai përdor disqe me diametër 115 mm (shiten veçmas) dhe përmban një fije boshti M14. Duke e bërë atë të pajtueshëm me një gamë të gjerë aksesorësh. Pavarësisht nëse keni nevojë të prisni metal, beton ose pllakë, ose të grisni saldimet dhe papërsosmëritë e sipërfaqes, ELAG2011582 ju mbulon.

Gati për të punuar menjëherë jashtë kutisë

Bojra Tirana e kupton rëndësinë e fillimit të shpejtë. Kjo është arsyeja pse ELAG2011582 vjen me gjithçka që ju nevojitet për të filluar punën menjëherë. Kompleti përfshin vetë mulli, dy paketa baterish me kapacitet të lartë 5.0Ah për një kohë të gjatë funksionimi, një karikues të shpejtë 4A për të rimbushur shpejt bateritë tuaja dhe një çantë të përshtatshme prej kanavacës për ruajtje dhe transport të lehtë.

Bojra Tirana: Partneri juaj në Inovacionin Cordless

Bojra Tirana, ne jemi të përkushtuar t’ju ofrojmë mjetet më të fundit dhe më inovative për të trajtuar çdo projekt. Elek këndor pa tel EMTOP ELAG2011582 është një shembull i përsosur i këtij angazhimi. Me teknologjinë e tij motorike pa furça, kontrollin e shpejtësisë së ndryshueshme dhe pajtueshmërinë gjithëpërfshirëse të aksesorëve. Kjo mulli ofron performancë dhe komoditet të pakrahasueshëm. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe përjetoni lirinë dhe fuqinë e prerjes dhe bluarjes pa kabllo me EMTOP ELAG2011582!

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: GUR FLEKSIBËL ME 2 BATERI LI-ION

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “GUR FLEKSIBËL ME 2 BATERI LI-ION”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA VERDHE
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA VERDHE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë Dekorative Creazioni
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç tiksotrop MAPEGROUT SV T
- 21%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROMAT O2 DEUTSCHCOLOR

HIDROMAT O2 DEUTSCHCOLOR

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L2,520.Çmimi i tanishëm është: L2,000.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL PLLAKASH MAPEI ADESILEX P9
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJAK EPOKSID MAPEI KERAPOXY
GUR FLEKSIBËL ME 2 BATERI LI-ION
GUR FLEKSIBËL ME 2 BATERI LI-ION

Çmimi origjinal qe: L17,900.Çmimi i tanishëm është: L12,900.

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart