Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Sharrë rrethore INGCO CS2358

L15,500

 • Tensioni:220-240V~50/60Hz
 • Fuqia hyrëse: 2200 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 3800 rpm
 • Diametri i tehut: 235×25.4mm
 • Kapaciteti i prerjes:
 • 45 gradë: 65 mm
 • 90 gradë: 80 mm
 • Strehimi prej alumini
 • Thellësia e rregullueshme e prerjes
 • Prerje pjerrëse e rregullueshme
 • Me 1 copë teh 235 mm
 • Me 1 grup furça ekstra karboni
 • Paketuar sipas kutisë me ngjyra

L15,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Sharrë rrethore INGCO CS2358

Sharrë rrethore INGCO CS2358

Prerja e lëndës drusore: Zbuloni sharrën rrethore INGCO 2200W

Gdhendni kryeveprën tuaj të radhës me sharrën rrethore INGCO 2200W, një forcë që duhet llogaritur në botën e prerjes. Ky mjet i fortë mburret me një motor të jashtëzakonshëm 2200 W, i cili pret dru, metal dhe plastikë me lehtësi të pashoqe. Tehu i tij i gjithanshëm 235 mm dhe cilësimet e rregullueshme e bëjnë atë partnerin tuaj të preferuar për prerje të sakta, pavarësisht nga projekti.

Pse të zgjidhni sharrën rrethore INGCO 2200W?

 • Performanca e Powerhouse: Përjetoni fuqi të papërpunuar dhe pa kompromis me motorin 2200W, duke pushtuar edhe materialet më të trasha pa mundim. Shpejtësia 3800 rpm pa ngarkesë siguron prerje të pastra dhe të shpejta, duke minimizuar defektet.
 • E ndërtuar për të qëndruar: E krijuar me një strehë të qëndrueshme alumini, kjo sharrë është ndërtuar për t’i bërë ballë ashpërsisë së projekteve tuaja, duke ofruar besueshmëri afatgjatë.
 • Precision Personified: Thellësia e rregullueshme e prerjes dhe këndet e pjerrëta (deri në 45°) ju japin kontrollin për të arritur dimensionet e sakta që parashikoni, pavarësisht nëse jeni duke bërë prerje të drejta apo kënde të ndërlikuara.
 • Arrit dhe pushto: Merr materiale më të trasha me siguri, falë kapacitetit mbresëlënës të prerjes 80 mm në 90 gradë dhe 65 mm në 45 gradë. Asnjë projekt nuk është shumë i frikshëm për këtë mjet të gjithanshëm.
 • Përgatitur për çdo gjë: Mos u kapni kurrë në befasi. Tehu i përfshirë bonus 235 mm dhe furçat shtesë të karbonit sigurojnë që të jeni gjithmonë gati për të përballuar çdo detyrë prerjeje, të madhe apo të vogël.
 • I sigurt dhe i sigurt: Kutia me ngjyra të qëndrueshme ofron ruajtje të përshtatshme dhe mbron sharrën tuaj gjatë transportit.
 • Më shumë se një mjet, ai është një zgjerim i krijimtarisë suaj. Pavarësisht nëse jeni një profesionist i sprovuar ose një entuziast i ri i DIY-ve, sharra rrethore INGCO 2200W ju fuqizon të transformoni vizionet tuaja në realitet me saktësi dhe kontroll të pakrahasueshëm.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Sharrë rrethore INGCO CS2358

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sharrë rrethore INGCO CS2358”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HYPERDESMO HIDROIZOLUES I BARDHË 25KG
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE BLU
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE BLU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1800W DIVE PLUS 130
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv lateksi sintetik KERACRETE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato QUARTZ DECOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Antiruxho Rust Blocker - Kraft Paints
Sharrë rrethore INGCO CS2358
Sharrë rrethore INGCO CS2358
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart