Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LAVAZH 2500 W + AKSESORE

Add your review

L29,500

Marka: Ingco
Modeli: HPWR25008
Tensioni: 220-240V~50/60Hz
Motor furçë karboni
Teli i pastër bakri
Fuqia hyrëse: 1800 W
Presioni maksimal: 150 Bar (2200 PSI)
Shpejtësia e rrjedhjes: 6.0 L/min
Sistemi i ndalimit automatik
1 copë shishe sapuni
1 grup pistoletë me spërkatje uji
Tuba me presion të lartë 5 m
Paketuar sipas kutisë me ngjyra”

L29,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LAVAZH 2500 W + AKSESORE

LAVAZH 2500 W + AKSESORE

Detajet e produktit të HPWR25008 Ingco High Pressure Washer 2500W

Marka: Ingco
Modeli: HPWR25008
Tensioni: 220-240V~50/60Hz
Motor furçë karboni
Teli i pastër bakri
Fuqia hyrëse: 1800 W
Presioni maksimal: 150 Bar (2200 PSI)
Shpejtësia e rrjedhjes: 6.0 L/min
Sistemi i ndalimit automatik
1 copë shishe sapuni
1 grup pistoletë me spërkatje uji
Tuba me presion të lartë 5 m
Paketuar sipas kutisë me ngjyra”

Veglat INGCO

Mjetet INGCO janë të përkushtuara për t’i bërë mjetet me cilësi profesionale të përballueshme. Markat e njohura si Bosch, Makita, Stanley janë të cilësisë së lartë, por shumë të shtrenjta. INGCO beson se cilësia e lartë i referohet jo vetëm funksionit, përdorshmërisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit, performancës dhe mirëmbajtjes. I gjithë ekipi i INGCO i kushton vëmendje të madhe çdo detaji për t’i bërë mjetet INGCO të qëndrojnë në krye të botës. I gjithë ekipi i INGCO është i vendosur në Kinë për të mbështetur marketingun global. Ne fokusohemi në gjetjen e partnerëve jashtë shtetit në vend që të krijojmë ekipin tonë të shitjeve. Në vend që të bëjmë shumë reklama, ne preferojmë të kursejmë të gjitha shpenzimet shtesë për të maksimizuar përfitimet për partnerët. INGCO-Bëni botën në duart tuaja.

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LAVAZH 2500 W + AKSESORE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues transparent per guralec dhe tulla
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar akrilik për ngjitjen e grafiatos Acrylex
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko dekorative VENICE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent H1145

Katalit transparent H1145

Sold by Bojra Tirana
L1,600L5,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë plastike Picasso Profi-15
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRANSPALETE INGCO 2.5-TON
LAVAZH 2500 W + AKSESORE
LAVAZH 2500 W + AKSESORE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart