Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë plastike Picasso Profi-15

Add your review

L750L6,200

• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Gjendet në 3 baza W, P dhe D
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Mbulueshmëri dhe bardhësi shumë e mirë
• Rezistencë e mirë ndaj larjes së shpeshtë
• Ngjyra të qëndrueshme për një kohë të gjatë
• Pranon 3000 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit.
• Veti shumë të mira punueshmërie dhe niveluese

SKU: N/A Tag:

L750L6,200

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë plastike Picasso Profi-15

Bojë plastike Picasso Profi-15 e një cilësie të lartë me veti shumë të mira mbuluese dhe niveluese.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Gjendet në 3 baza W, P dhe D
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Mbulueshmëri dhe bardhësi shumë e mirë
• Rezistencë e mirë ndaj larjes së shpeshtë
• Ngjyra të qëndrueshme për një kohë të gjatë
• Pranon 3000 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit.
• Veti shumë të mira punueshmërie dhe niveluese

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma ndenjjeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Rekomandohet që sipërfaqet e lyera të mos lahen deri sa të kalojnë 30 ditë nga aplikimi.
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Specification: Bojë plastike Picasso Profi-15

Paketimi

, , ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë plastike Picasso Profi-15”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko akrilike per mure NOVAFINA COVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon akrilik për montim ULTRABOND SUPER-GRIP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER LUCIDIMI ME FORME KONIKE 3-COPE
SFUNGJER LUCIDIMI ME FORME KONIKE 3-COPE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues pllakash dhe gurësh natyral
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Aspirator me korrent Ingco VC14301
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak Druri Wood Shield - Kraft Paints
Bojë plastike Picasso Profi-15

L750L6,200

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart