Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Fryrëse gjethesh 400W EMTOP EABR6001

L3,900

 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia hyrëse: 600 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 0-16000 rpm
 • Shpejtësia e fryrjes: 0-3,5 m³/min
 • Kontroll i ndryshueshëm i shpejtësisë
 • Me 1 copë qese pluhuri
 • Paketuar sipas kutisë me ngjyra​

L3,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Fryrëse gjethesh 400W EMTOP EABR6001

Fryrëse gjethesh 400W EMTOP EABR6001

Bojra Tirana: Trajtoni pastrimin me fryrësin e aspiratorit të gjithanshëm EMTOP EABR6001

Pastroni më inteligjente, jo më të vështira: Fryrje dhe pastrim i fuqishëm me fshesë me korrent në një

Transformoni rutinën tuaj të pastrimit me Fryrësin Aspirator EMTOP EABR6001, i disponueshëm tani në Bojra Tirana! Ky mjet i gjithanshëm kombinon fryrje të fuqishme dhe fshesë me korrent efikas, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje për detyra të ndryshme pastrimi. Pushtoni gjethet, pluhurin, mbeturinat dhe më shumë me lehtësi.

Forca e pakrahasueshme e fryrjes: Shpërthimi larg papastërtive dhe gjetheve

 • Motori i fuqishëm 600 W gjeneron një rrymë të fuqishme ajri deri në 16,000 RPM, duke pastruar pa mundim gjethet, pluhurin dhe mbeturinat nga vendkalimet, rrugët dhe kopshtet.
 • Kontrolli i shpejtësisë së ndryshueshme ju lejon të rregulloni forcën e fryrjes për sipërfaqe delikate ose pastrim të fokusuar.

Fshesë me korrent të përshtatshëm: Heqja e lehtë e mbeturinave

 • Funksioni i integruar i vakumit thith papastërtitë, copat e barit dhe mbeturinat e vogla pa sforcim, duke ju kursyer kohë dhe energji gjatë fshirjes.
 • Qesja e madhe e pluhurit 1.5L mbledh mbeturinat në mënyrë efikase, duke minimizuar ndryshimet dhe rrëmujën e qeseve.

Projektuar për komoditet dhe kontroll: Përvoja e pastrimit pa mundim

 • Dizajni i lehtë dhe kompakt siguron manovrim të lehtë rreth zonës tuaj të pastrimit.
 • Doreza ergonomike siguron kapje të rehatshme për seanca të zgjatura pastrimi.
 • Qesja e përfshirë e pluhurit thjeshton mbledhjen dhe asgjësimin e mbeturinave.

Më shumë se thjesht një ventilator: Partneri juaj i zgjidhjes së plotë të pastrimit

 • Eksploroni përzgjedhjen e larmishme të aksesorëve të pastrimit të Bojra Tirana: çanta shtesë pluhuri, grykë dhe shtesa për të personalizuar përvojën tuaj të pastrimit.
 • Këshilla ekspertësh: Stafi ynë i ditur është i lumtur t’ju ndihmojë të zgjidhni aksesorët e përsosur për nevojat tuaja specifike.
 • Çmimet konkurruese dhe blerjet e sigurta në internet garantojnë një përvojë blerjeje pa probleme dhe të përballueshme.

Vizitoni Bojra Tirana sot: Përjetoni Avantazhin EABR6001

Përqafoni shkathtësinë, komoditetin dhe pastrimin efikas me ventilatorin aspirator EMTOP EABR6001. Kapërceni sfidat tuaja të pastrimit pa mundim dhe arrini një mjedis pa njolla. Vizitoni sot Bojra Tirana dhe zbuloni ndryshimin EABR6001!

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Fryrëse gjethesh 400W EMTOP EABR6001

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fryrëse gjethesh 400W EMTOP EABR6001”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Metali Hammered 3ne1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI E ASHPËR P335 FÖRCH 5*
PASTE LUCIDIMI E ASHPËR P335 FÖRCH 5*
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJAK PLLAKASH MAPEI ULTRACOLOR PLUS
BOJAK PLLAKASH MAPEI ULTRACOLOR PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE ABRAZIVE AREXONS MIRAGE 150ml
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon sanitar rezistent ndaj ujit
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 50L ME 2-MOTORRA PA VAJ
Fryrëse gjethesh 400W EMTOP EABR6001
Fryrëse gjethesh 400W EMTOP EABR6001
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart