Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Grafiato SMARTEC PREMIUM

L3,700

• Lejon përshkueshmërinë e murit ndaj avujve.
• Formon një strukturë të qëndrueshme
• Mbyll plasaritjet e suvave me bazë çimento–gëlqere
• Formon një stukturë të bukur dhe mbrojtëse ndaj agjentëve atmosferikë.
• Karakterizohet ka një punueshmëri dhe hapje mjaft e mirë.
• Karakterizohet nga një kohë e gjatë pune.
• Konform EN 15824.
• Produkt i thjeshtë për tu aplikuar.

L3,700

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Grafiato SMARTEC PREMIUM

Grafiato SMARTEC PREMIUM

Veshje dekorative e gatshme për përdorim që shërben për trajtimin e fasadave dhe sipërfaqeve të brendshme.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristika
• Lejon përshkueshmërinë e murit ndaj avujve.
• Formon një strukturë të qëndrueshme
• Mbyll plasaritjet e suvave me bazë çimento–gëlqere
• Formon një stukturë të bukur dhe mbrojtëse ndaj agjentëve atmosferikë.
• Karakterizohet ka një punueshmëri dhe hapje mjaft e mirë.
• Karakterizohet nga një kohë e gjatë pune.
• Konform EN 15824.
• Produkt i thjeshtë për tu aplikuar.

PAKETIMI
Thasë letre 25 Kg.JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA
12 muaj nëse ruhet në ambalazh origjinal të pahapur dhe i mbrojtur nga ekspozimi i drejtpërdrejtë ndaj diellit. Ruhet në temperatura midis +5oC dhe +30oC. Mbrojeni nga ngricat.

KONSUMI
2.5 – 5Kg/m2 varet nga madhësia e gurit

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Grafiato SMARTEC PREMIUM


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grafiato SMARTEC PREMIUM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 DIGIT
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 DIGIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROMAT DEUTSCHCOLOR HYDRO DC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Hibrid Mapei MAPEFLEX MS45
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL ZJARRËDURUESE NOVABOND FR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 300L INGCO AC553001
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE SPRAJT PER DISQE PLASTI DIP
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart