Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë plastike Picasso Classic VN-35

Add your review

L1,000L6,800

• Bardhësi e vezulluese
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Mbulueshmëri shumë e mirë
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• Punueshmëri dhe nivelim i shkëlqyer
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Rezistencë të lartë ndaj larjes së shpeshtë
• Pranon 7000 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit

SKU: N/A Tag:

L1,000L6,800

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë plastike Picasso Classic VN-35

Bojë plastike Picasso Classic VN-35 e një cilësie premium për përdorim profesional me rezistencë shumë të mirë ndaj larjes

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Bardhësi e vezulluese
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Mbulueshmëri shumë e mirë
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• Punueshmëri dhe nivelim i shkëlqyer
• Ngjitje shumë e fortë dhe tharje e shpejtë
• Rezistencë të lartë ndaj larjes së shpeshtë
• Pranon 7000 cikle larjesh 30 ditë pas aplikimit

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma ndenjjeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj.

 

Ruajtja
6 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Rekomandohet që sipërfaqet e lyera të mos lahen deri sa të kalojnë 30 ditë nga aplikimi.
• Në sipërfaqet e freskëta të betonit, rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Specification: Bojë plastike Picasso Classic VN-35


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë plastike Picasso Classic VN-35”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak betoni MAPECRETE LI HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE GRASO ME AJER DEPOZITE 45LT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent H5000

Katalit transparent H5000

Sold by Bojra Tirana
L2,400L8,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE BLU
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE BLU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Alpen Profi – 21
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE ME SHKELQIM
SPRAJT PËRBËRJE GOME E ZEZE ME SHKELQIM
Bojë plastike Picasso Classic VN-35
Bojë plastike Picasso Classic VN-35

L1,000L6,800

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart