Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 2200W LAVOR LVR5 145

Add your review

L22,500

LVR5 145

 • Kodi i produktit 36064-00005
 • Presioni maksimal (bar) 145
 • Shkalla e dërgesës l/h max 450
 • Fuqia e absorbuar (W) 2200
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 15.5
 • Dimensionet e produktit (cm) 36 x 39 h59/88

L22,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 2200W LAVOR LVR5 145

Pompe Lavazhi 2200W LAVOR LVR5 145

Bojra Tirana: LVR5 145 – Fuqizoni pastrimin tuaj me ekselencë të prodhimit italian

Bojra Tirana lartëson përvojën tuaj të pastrimit me larësin me presion të lartë LVR5 145, një central elektrik i prodhimit italian i përsosur për pastrim të shpeshtë të thellë të sipërfaqeve mesatare me papastërti të vazhdueshme. Ky model i ndërmjetëm në gamën LVR5 kombinon funksionimin intuitiv, fuqinë profesionale të pastrimit dhe performancën e qetë falë motorit të tij të avancuar me induksion. Trajtoni makinat, tarracat, muret dhe më shumë me efikasitet të lehtë.

Lëshoni fuqinë e pastrimit, përqafoni qetësinë: Avantazhi i LVR5 145

Përjetoni ndryshimin më të fundit me motorin me induksion të LVR5 145. Ndryshe nga modelet tradicionale, ai funksionon dukshëm më i qetë, duke ju lejuar të pastroni rehat pa i shqetësuar fqinjët ose familjen tuaj. Por funksionimi i qetë nuk e komprometon fuqinë. Kjo makinë krenohet me një presion maksimal prej 145 bar dhe një shpejtësi të shpërndarjes së ujit prej 450 litrash në orë, duke larguar lehtësisht edhe papastërtitë më të vështira.

Pompe Lavazhi 2200W LAVOR LVR5 145 Mjeshtëri italiane, e ndërtuar për performancë afatgjatë

Përjetoni cilësinë superiore, sinonim i inxhinierisë italiane. LVR5 145 përmban materiale të qëndrueshme të ndërtuara për t’i bërë ballë përdorimit të rregullt. Tre pistonët e tij dhe koka e pompës prej alumini sigurojnë performancë dhe jetëgjatësi të jashtëzakonshme, ndërsa sistemi i ndalimit automatik shton një shtresë shtesë sigurie dhe komoditeti.

Komoditeti takohet me shkathtësinë: Pastroni me efikasitet, ruajeni mirë

 • Prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë për performancë afatgjatë (Kodi i produktit: 36064-00005)
 • Pastrim i thellë dhe i qetë me 145 bar dhe shpejtësi të furnizimit me ujë 450 l/h, i mundësuar nga një motor induksioni i heshtur
 • Aksesorë profesionistë duke përfshirë shtizë me presion të lartë/të ulët, hesë turbo dhe përshtatës M22 për detyra të ndryshme pastrimi
 • Hapësira e ruajtjes së aksesorëve dhe mbajtësja e kabllove mbajnë gjithçka të organizuar dhe të aksesueshme
 • Doreza e sipërme teleskopike dhe doreza dytësore për funksionim ergonomik dhe manovrim të rehatshëm
 • Ruhet me lehtësi falë dizajnit kompakt dhe rrotullës së zorrës

Aksesorët e përfshirë:

 • Armë G19Y me lidhje të shpejtë (M22)
 • Zorrë 1/4 R1 23 MPA 8M
 • Shtizë e pjerrët me presion të lartë/të ulët 440mm M22 D.1.15
 • Lance turbo e pjerrët 475mm M22
 • Përshtatës M22 me bashkim të shpejtë me fije metalike
 • Lidhës i hyrjes së bashkimit të shpejtë me filtër të kontrollueshëm

Zbuloni avantazhin e Bojra Tirana

Bojra Tirana është dyqani juaj i vetëm për pajisjet e pastrimit premium dhe miqësore për përdoruesit. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni LVR5 145 nga dora e parë. Me mjeshtërinë e tij italiane, funksionimin e qetë, performancën e fuqishme, aksesorët profesional dhe veçoritë e përshtatshme, është mjeti i përsosur për të kapërcyer çdo sfidë pastrimi me lehtësi dhe zhurmë minimale.

Mos prit më. Porositni LVR5 145 tuaj sot dhe transformoni pastrimin tuaj në një udhëtim të qetë dhe efikas drejt sipërfaqeve të pastra me gaz!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 2200W LAVOR LVR5 145

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 2200W LAVOR LVR5 145”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Plastike GO! Interior - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 1400W + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1900W LAVOR PLANET 140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Primer epoksi dy komponentë PRIMER SN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PASTRUES FURRE FIREGLASS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Veshje Mikroçimento ACRYL-DECO SOLO
Pompe Lavazhi 2200W LAVOR LVR5 145
Pompe Lavazhi 2200W LAVOR LVR5 145
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart