Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZEVENDESUES GELQERE ANTILIME

L600L2,400

Përzierje që zëvendëson gëlqeren në llaçin me bazë çimento
Përzierje që zëvendëson gëlqeren në llaçe me bazë çimento ku përmbajtja minimale në çimento është të paktën 20% në lidhje me agregatet e thata.

L600L2,400

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZEVENDESUES GELQERE ANTILIME

ZEVENDESUES GELQERE ANTILIME

Përzierje që zëvendëson gëlqeren në llaçin me bazë çimento
Përzierje që zëvendëson gëlqeren në llaçe me bazë çimento ku përmbajtja minimale në çimento është të paktën 20% në lidhje me agregatet e thata.

  • Ngjyra: Transparente
  • Paketa: Kontejnerët 1 L, Kontejnerët 1000 L, Kontejnerët 20 L, Kontejnerët 5 L
  • Paleta: 1000 L, 432 L, 480 L

Aplikacion:

Para se të aplikoni, tundeni enën. Ujit të përzierjes i shtohet ANTILIME, i cili shtohet në përzierjen e llaçit ose suvasë. Për shkak të aktivitetit të fortë surfaktant kemi reduktim drastik të ujit.

Dozat indikative për:

Llaç ose mallë: 50 g ANTILIME / 25 kg çimento
Baza ose suva përfundimtare: 70-80 g ANTILIME / 25 kg çimento

Rekomandime:

Shmangni përdorimin e:

  • Në rastet kur temperatura e nënshtresës dhe e mjedisit është më e vogël se +5°C ose më e lartë se +35°C
  • Ekspozimi i drejtpërdrejtë ndaj rrezeve të diellit dhe/ose erës së fortë si dhe shiut
  • Mbroni sipërfaqen gjatë orëve të para të shiut
  • Aplikimi duhet të kryhet nga punëtorë të kualifikuar

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: ZEVENDESUES GELQERE ANTILIME


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZEVENDESUES GELQERE ANTILIME”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA I-ZI
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA I-ZI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT XCOLOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE 400W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1700W LAVOR FURY PLUS 120
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL PLLAKASH MAPEI ADESILEX P4
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lesh guri Fibran Geo 5cm 30kg/m3
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart