Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Veshje mikro-çimentoje DECOCEM

L90

• Rezistencë ndaj gërryerjes.
• Lidhje shumë e mirë me substratin.
• Përgjegjësia e ujit.
• Një rezultat i veçantë estetik.

L90

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Veshje mikro-çimentoje DECOCEM

Veshje mikro-çimentoje DECOCEM për përfundimin e sipërfaqes në dysheme dhe mure

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat
Microtec aes është një shtresë e parafabrikuar, e modifikuar me polimer, e mbështjellë me fibra, pa përbërës gërryes, të përshtatshme për aplikime të brendshme dhe të jashtme, në dysheme dhe mure, duke ofruar:
• Rezistencë ndaj gërryerjes.
• Lidhje shumë e mirë me substratin.
• Përgjegjësia e ujit.
• Një rezultat i veçantë estetik.
Është klasifikuar si një llaç pcc r3 për riparime të betonit, sipas en 1504-3.

Ruajtja dhe jetëgjatësia
12 muaj nëse ruhet në paketim origjinal, të pahapur, në vende të mbrojtura nga lagështia dhe ngricat.Paketimi
Thasë letre 25Kg 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Videos: Veshje mikro-çimentoje DECOCEM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje mikro-çimentoje DECOCEM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

- 14%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Vive Plastik

Vive Plastik

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L3,500.Çmimi i tanishëm është: L3,000.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MBUSHËS PORESH KUNDRA UJIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Pastrues silikoni REMOVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1700W LAVOR FAST 120
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues dhe eleminues myku MILDEW REMOVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE ME DEPOZITE POSHTE ASG3101
Veshje mikro-çimentoje DECOCEM
Veshje mikro-çimentoje DECOCEM
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart