Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Astar transparent GRAF 200 A

L3,200L12,000

Graf 200 rekomandohet si astar në sipërfaqet prej druri si: mobilje, tavolina, karrige, dyer me rimeso, lodra prej druri etj.

SKU: N/A

L3,200L12,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Astar transparent GRAF 200 A

Astar transparent GRAF 200 A

Astar transparent dy komponentësh ekonomik, për mbushjen e poreve të drurit

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Transparencë e lartë e cila nuk ndikon në ngjyrën finale
• Karakteristika shumë të mira zmerilimi dhe mbushëse

Rekomandimet për përdorim
Graf 200 rekomandohet si astar në sipërfaqet prej druri si: mobilje, tavolina, karrige, dyer me rimeso, lodra prej druri etj.

 

Ruajtja
36 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Astar transparent GRAF 200 A


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Astar transparent GRAF 200 A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE TAPICERIE PER MAKINA ME SPRAJT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv polimer për bojak FUGOLASTIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE MMA-TIG INFINITY-220 TELWIN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DYLL MBROJTËS METALIK AREXONS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
REZIN DEKORATIVE PER DYSHEME
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko me bazë uji Hansa Spachtel
Astar transparent GRAF 200 A

L3,200L12,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart