Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Guralec mermeri me ngjyra natyrale MR

L2,800

Granulat natyrale të mermerit të larë me buzë të rrumbullakosura të disponueshme në ngjyra dhe madhësi të ndryshme kokrrizash. I përshtatshëm për krijimin e dyshemeve “qilim guri” (të përziera me PLANOCOLOR PU), mbulesë me mikro guralecë ose terrazzo me rezistencë të lartë (të përzier me NOVACEM CREATIVE ose NOVACEM TERRAZZO) dhe suva kuarci “natyrale” (të përziera me PLANOCOLOR AC). Granulometritë shtesë janë në dispozicion sipas kërkesës.

L2,800

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Guralec mermeri me ngjyra natyrale MR

Guralec mermeri me ngjyra natyrale MR

Granulat natyrale të mermerit të larë me buzë të rrumbullakosura të disponueshme në ngjyra dhe madhësi të ndryshme kokrrizash. I përshtatshëm për krijimin e dyshemeve “qilim guri” (të përziera me PLANOCOLOR PU), mbulesë me mikro guralecë ose terrazzo me rezistencë të lartë (të përzier me NOVACEM CREATIVE ose NOVACEM TERRAZZO) dhe suva kuarci “natyrale” (të përziera me PLANOCOLOR AC). Granulometritë shtesë janë në dispozicion sipas kërkesës.

  • Konsumi: Në varësi të aplikimit
  • Paketimi: Çanta 25 kg
  • Paleta: 1225 kg

Përdorimi

PLANOCOLOR GRANULATES MR janë agregate mermeri me ngjyra natyrale të cilësisë së lartë. Ato janë poligonale, të pastra, të thata dhe me granulometri të qëndrueshme. I përshtatshëm për përfundimin e sistemeve me rrëshirë transparente si PLANOCOLOR AC, PLANOCOLOR PU dhe PLANOCOLOR LIQUID GLASS si dhe me lidhësit hidraulikë të specializuar NOVACEM CREATIVE dhe NOVACEM TERRAZZO për krijimin e dyshemeve dhe strukturave me guralecë dhe mozaik.

Vërejtje: Për shkak të procedurës së printimit dhe aplikimit, ngjyrat dhe pamja përfundimtare e tyre të paraqitura këtu dhe në çdo katalog apo broshurë, duhet të konsiderohen si tregues.

Aplikacion:

Në varësi të llojit të lidhësit. Për më shumë informacion referojuni fletëve të të dhënave teknike të produkteve PLANOCOLOR AC, PLANOCOLOR PU dhe PLANOCOLOR LIQUID GLASS si dhe NOVACEM CREATIVE & NOVACEM TERRAZZO.

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guralec mermeri me ngjyra natyrale MR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Vinovil druri i bardhë D3
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI I ZI
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI I ZI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI 3M 51815 "KOKE-JESHILE"
PASTE LUCIDIMI 3M 51815 "KOKE-JESHILE"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1900W DIVE PLUS 135
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLIATRIÇE 1400W EMTOP EAPR1401
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon oxhaku rezistent ndaj nxehtësisë
Guralec mermeri me ngjyra natyrale MR
Guralec mermeri me ngjyra natyrale MR
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart