Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL

L2,900

Me kalimin e kohës dielli, kontaminimi, shiu acid dhe kripa e kthejnë lentet plastike të fenerit të verdhë, të vrenjtur dhe të errët. Mat
fenerët paraqesin një rrezik serioz për sigurinë. Shkëlqimi i tyre zvogëlohet ndjeshëm dhe pamja kur errësohet bëhet gjithnjë e më e varfër. Kjo do të thotë rrezik për të gjithë shoferët! Përveç kësaj, natyrisht, fenerët e pastër dhe të mirëmbajtur kontribuojnë gjithashtu në pamjen e automjetit dhe, në këtë mënyrë, në ruajtjen e vlerës.

L2,900

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL

SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL

Kompleti i restaurimit të fenerëve

Me kalimin e kohës dielli, kontaminimi, shiu acid dhe kripa e kthejnë lentet plastike të fenerit të verdhë, të vrenjtur dhe të errët. Mat
fenerët paraqesin një rrezik serioz për sigurinë. Shkëlqimi i tyre zvogëlohet ndjeshëm dhe pamja kur errësohet bëhet gjithnjë e më e varfër. Kjo do të thotë rrezik për të gjithë shoferët! Përveç kësaj, natyrisht, fenerët e pastër dhe të mirëmbajtur kontribuojnë gjithashtu në pamjen e automjetit dhe, në këtë mënyrë, në ruajtjen e vlerës.

Duke përdorur kompletin e restaurimit të fenerëve, fenerët mat dhe të verdhë janë restauruar sërish si të rinj! Kompleti përmban gjithçka që kërkohet për një rezultat profesional. Aplikimi kursen një vizitë të shtrenjtë në punëtori, apo edhe zëvendësimin e shtrenjtë të fenerit.

Mbytësi i fenerëve, i përfshirë gjithashtu në kompletin e fenerëve, siguron mbrojtje gjithëpërfshirëse për fenerët. Është unike
formula siguron një shtresë të qëndrueshme dhe rezistente ndaj motit, shumë të lëmuar kundër ndikimeve mjedisore. Përveç kësaj, mbyllja e lëmuar, rezistente ndaj ndotjes, ruan pastruesin e fenerëve për më gjatë. E aplikuar rregullisht, mbrojtja UV që përmban ndihmon dukshëm në parandalimin e zverdhjes së fenerëve dhe turbullimit përsëri

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE KARBON
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE KARBON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2200W CRUISER 140 PRO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KONE TE KUQ TE TRAFIKU ME SHIRITA TE BARDHA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon me ngjitje të fortë MONTAGEKIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR DRURI KRAFT VELATOURA

ASTAR DRURI KRAFT VELATOURA

Sold by Bojra Tirana
L1,000L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI I ZI
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI I ZI
SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL
SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart