Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PECETE PASTRIMI K2 BONA 40X40cm

L360

  • Krijuar veçanërisht për të luçiduar makinën dhe për të tharë dritaret, xhamin e përparëm dhe trupin e makinës.
  • Falë strukturës së saj mikroskopike, karakterizohet nga veti të jashtëzakonshme pastrimi.
  • Mund të përthithë disa herë më shumë ujë sesa pesha e saj vetjake.
  • Nuk lë vija ose gërvishtje në sipërfaqe.

L360

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PECETE PASTRIMI K2 BONA 40X40cm

PECETE PASTRIMI K2 BONA 40X40cm

  • Krijuar veçanërisht për të luçiduar makinën dhe për të tharë dritaret, xhamin e përparëm dhe trupin e makinës.
  • Falë strukturës së saj mikroskopike, karakterizohet nga veti të jashtëzakonshme pastrimi.
  • Mund të përthithë disa herë më shumë ujë sesa pesha e saj vetjake.
  • Nuk lë vija ose gërvishtje në sipërfaqe.

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PECETE PASTRIMI K2 BONA 40X40cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIBRANgeo-B-050
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI MEDIUM
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI MEDIUM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE ME DEPOZITE ALUMINI POSHTE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç me tharje të shpejtë MAPECEM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE PËR RIGJENERIM FENERESH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LAVAZH 2000 W + AKSESORE
PECETE PASTRIMI K2 BONA 40X40cm
PECETE PASTRIMI K2 BONA 40X40cm
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart