Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 1900W DIVE EXTRA 135

Add your review

L19,500

DIVE EXTRA 135

 • Kodi i produktit 36054-00099
 • Presioni maksimal (bar) 135
 • Shkalla e dërgesës l/h max 420
 • Fuqia e absorbuar (W) 1900
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 7.5
 • Dimensionet e produktit (cm) 25 x 22 h66

L19,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 1900W DIVE EXTRA 135

Pompe Lavazhi 1900W DIVE EXTRA 135

Bojra Tirana: Zhytu më thellë, pastro më zgjuar me larësin me presion të lartë LAVOR DIVE EXTRA 135.

Bojra Tirana prezanton me krenari pompen me presion të lartë LAVOR DIVE EXTRA 135, arma juaj më e mirë për të mposhtur edhe papastërtitë dhe papastërtitë më kokëforta. Kjo central elektrik i prodhuar në Itali kombinon cilësinë superiore me performancën dhe shkathtësinë e pakrahasueshme, duke e bërë atë zgjedhjen e përsosur për të përballuar çdo sfidë pastrimi, nga oborret dhe kuvertat deri te tubacionet e bllokuara.

Mjeshtëri italiane, fuqi ekstra pastruese

Përjetoni cilësinë e palëkundur dhe inxhinierinë e përpiktë për të cilën njihet Italia. LAVOR DIVE EXTRA 135 krenohet me materiale të qëndrueshme të ndërtuara për t’i bërë ballë çdo misioni pastrimi. Presioni maksimal i tij mbresëlënës prej 135 bar i kalon papastërtitë dhe papastërtitë pa mundim, ndërsa motori i fuqishëm 1900 vat siguron një shpejtësi të shpërndarjes së ujit prej 420 litrash në orë për pastrim efikas. Bëhuni gati për të transformuar hapësirën tuaj me rezultate të jashtëzakonshme.

Pompe Lavazhi 1900W DIVE EXTRA 135 Dizajn kompakt, manovrim i shkathët, mundësi shtesë

Pavarësisht fuqisë së tij, LAVOR DIVE EXTRA 135 mbetet çuditërisht kompakt dhe i manovrueshëm, me peshë vetëm 7,5 kilogramë dhe me përmasa 25 x 22 x 66 centimetra. Kjo e bën të lehtë lundrimin në hapësira të ngushta dhe ruajtjen e përshtatshme. Plus, dizajni i tij miqësor për përdoruesit ju lejon të përballeni me çdo sfidë pastrimi me shkathtësi të lehtë.

Zhytuni në shkathtësi me veçoritë e integruara:

 • Prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë për performancë afatgjatë (Kodi i produktit: 36054-00099)
 • Lëshoni fuqinë e pastrimit me presion maksimal 135 bar
 • Largoni papastërtitë me një blic me një motor të fuqishëm 1900 vat dhe shpejtësi të furnizimit me ujë 420 l/h
 • Tre pistona dhe kokë pompe alumini për qëndrueshmëri dhe performancë të jashtëzakonshme
 • Sistemi i ndalimit automatik për siguri dhe komoditet të shtuar
 • Dorezë ergonomike për funksionim të rehatshëm dhe pa mundim
 • Hapësira e magazinimit të aksesorëve mban gjithçka të organizuar dhe brenda mundësive
 • Komplet standard i aksesorëve duke përfshirë shtizën turbo, furçën fikse, pastruesin e oborrit dhe bonus shtesë: një zorrë pastrimi tubash 6 metra për të trajtuar edhe papastërtitë më të fshehura

Zbuloni avantazhin e Bojra Tirana

Bojra Tirana është dyqani juaj me një ndalesë për pajisjet e pastrimit premium. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni LAVOR DIVE EXTRA 135 nga dora e parë. Me mjeshtërinë e tij italiane, performancën e fuqishme, veçoritë e gjithanshme dhe shtrirjen shtesë, është mjeti i përsosur për t’u zhytur thellë në papastërti, papastërti dhe madje edhe tuba të bllokuar, duke lënë pas një mjedis të pastër dhe të freskët me gaz.

Mos prit më. Porositni LAVOR DIVE EXTRA 135 sot dhe filloni një aventurë pastrimi që pushton çdo sfidë!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 1900W DIVE EXTRA 135

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 1900W DIVE EXTRA 135”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROMAT DEUTSCHCOLOR HYDRO DC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI PER SIPERFAQE TE KROMUARA
PASTE LUCIDIMI PER SIPERFAQE TE KROMUARA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi EMTOP 1200W
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Mastic ngjitës shumë i fortë BISON KIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë plastike Picasso Profi-15
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIBRANgeo-B-050
Pompe Lavazhi 1900W DIVE EXTRA 135
Pompe Lavazhi 1900W DIVE EXTRA 135
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart