Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTE LUCIDIMI WAX PER BOJE METALIKE

L950

 • Agjentët lustrues dhe dyllët jashtëzakonisht të imët pastrojnë dhe përmirësojnë lyerjen.
 • Ofron mbrojtje afatgjatë kundër elementëve.
 • Rrit nivelin e shkëlqimit të sipërfaqes.
 • Shtohen fluro polimere (PTFE), rrisin qëndrueshmërinë dhe rezistencën ndaj ujit që nuk ngjit.
 • Formula e lehtë për t’u përdorur nuk kërkon fërkim të fortë për t’u hequr dhe nuk lë njolla apo vija.

L950

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTE LUCIDIMI WAX PER BOJE METALIKE

PASTE LUCIDIMI WAX PER BOJE METALIKE

 • Dylli i lëngshëm i përsosur për përfundimet metalike, me fluro-polimere të shtuar (PTFE) i projektuar për qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.
 • Dylli i lëngshëm i përsosur për përfundimet metalike, me fluro-polimere të shtuar (PTFE) i projektuar për qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.
 • Formula e lehtë për t’u përdorur nuk kërkon fërkim të fortë dhe nuk lë njolla apo vija. Ju nuk keni nevojë për përvojë të mëparshme ose ndihmë profesionale për të marrë përfundimin e përsosur metalik.
 • Agjentët lustrim jashtëzakonisht të imët pastrojnë bojën, por gjithashtu përmirësojnë pasurinë natyrale të përfundimit metalik.
 • I përshtatshëm për makina, kamionë, kamionë, karvane, mobilje shtëpie, motoçikleta. Lexoni me kujdes udhëzimet përpara se të aplikoni.
 • 1 shishe X 500 ml.

Turtle Wax Metallic Car Wax +PTFE 500ml është dylli perfekt për përfundime metalike, me PTFE të shtuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj ujit. Për shkak të vetive të tij të lehta për t’u hequr, dylli metalik nuk ka nevojë për fërkim të fortë për një shkëlqim të lartë dhe pa vija. Pasi të aplikohet, formon një shtresë të fortë shkëlqimi, e cila mbron bojën metalike nga ndotësit e mjedisit për muaj të tërë.

PERFEKTE PER FINISHAT METALIK, ME PTFE TE SHTUAR PËR QËNDRIM TË RRITUR

 • Agjentët lustrues dhe dyllët jashtëzakonisht të imët pastrojnë dhe përmirësojnë lyerjen.
 • Ofron mbrojtje afatgjatë kundër elementëve.
 • Rrit nivelin e shkëlqimit të sipërfaqes.
 • Shtohen fluro polimere (PTFE), rrisin qëndrueshmërinë dhe rezistencën ndaj ujit që nuk ngjit.
 • Formula e lehtë për t’u përdorur nuk kërkon fërkim të fortë për t’u hequr dhe nuk lë njolla apo vija.

SI TË APLIKONI DYLL METALIK METALIKE BRESHKE + PTFE

1. Sigurohuni që boja të jetë e pastër dhe e thatë, tundeni shishen mirë.

2. Duke punuar në një panel në të njëjtën kohë, derdhni dyll mbi një aplikues të pastër shkumë ose leckë pa garzë nëse nuk ka aplikues dhe aplikojeni duke përdorur një lëvizje rrethore të mbivendosur.

3. Lëreni të thahet në mjegull, më pas fshijeni duke përdorur një leckë të pastër të butë me mikrofibër.

4. Kthejeni leckën në një anë të pastër dhe lëreni lehtë për të nxjerrë në pah shkëlqimin.

KËSHILLA TURTLE

Nëse boja juaj ka rrotullime dhe gërvishtje të imta, përdorni fillimisht lustrim restaurues për t’i hequr ato. Produkti do të jetë i vështirë për t’u përdorur në rrezet e diellit direkte ose në bojë të nxehtë. Mos e përdorni nëse shtresa e llakut është e dëmtuar. Shmangni kontaktin me xhamin dhe veshjen.

Njihuni me produktet tona AUTO ARDITI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: PASTE LUCIDIMI WAX PER BOJE METALIKE

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTE LUCIDIMI WAX PER BOJE METALIKE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË GJYSMË FYTYRE 3M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shirit Hidroizolues për vulosje

Shirit Hidroizolues për vulosje

Sold by Bojra Tirana
L2,500L11,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë Antimyk PICASSO CLASSIC MOLD PROTECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE PER GOZHDE INGCO ABN10301
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Veshje Mikroçimento Elastike DUROCRET DECO FLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Nefti Dur - Kraft Paints
PASTE LUCIDIMI WAX PER BOJE METALIKE
PASTE LUCIDIMI WAX PER BOJE METALIKE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart