Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë hidromat Hydro O2

Add your review

L950L3,200

• Bardhësi vezulluese
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Gjendet në 2 baza, W dhe P
• Mbulueshmëri e shkëlqyer
• Aplikim i lehtë dhe cilësi të mira nivelimi

SKU: N/A Tag:

L950L3,200

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë hidromat Hydro O2

Bojë hidromat Hydro O2 për përdorim të brendshëm me veti shumë të mira mbuluese dhe zbardhuese.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Bardhësi vezulluese
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Gjendet në 2 baza, W dhe P
• Mbulueshmëri e shkëlqyer
• Aplikim i lehtë dhe cilësi të mira nivelimi

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma ndenjjeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj.

 

Ruajtja
24 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.Shënime
• Rekomandohet që sipërfaqet ku aplikohet produkti të mos lahen për një periudhe rreth 30 ditore pasi është kryer aplikimi.
• Në sipërfaqe të reja të betonit rekomandohet që Aplikimi i produktit të kryhet së paku pas 30- 40 ditësh.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Specification: Bojë hidromat Hydro O2

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë hidromat Hydro O2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
WAX DYLL MBROJTËS PËR MAKINA
Best seller
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE PER RIPARIMIN E GERVISHTJEVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË GJYSMË FYTYRE 3M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLET BOJE 1.5MM S-990G2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi SPACHTEL FINISH ACRYL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shirit hidroizolues MAPEBAND
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart