Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ACID PËR PASTRIM PLLAKASH

L800

Detergjent me bazë acidi për heqjen e çimentos dhe njollave “të forta” nga pllakat qeramike
Detergjent acid për heqjen e njollave të tilla si kripëra, çimento, suva dhe mbetje ngjitëse dhe fino me bazë çimento nga të gjitha llojet e sipërfaqeve rezistente ndaj acideve. I përshtatshëm për pllaka qeramike, gurë natyralë dhe veshje dekorative PLANOCOLOR TERRAZZO dhe PLANOCOLOR RESIN. Sipërfaqet e ngjashme me gurët natyrorë të lëmuar dhe terrazo duhet të testohen në pjesën më pak të dukshme të zonës përpara aplikimit në shkallë të plotë. Në kundërshtim me detergjentët e zakonshëm acidikë, ACID CLEAN as nuk dëmton pajisjet sanitare dhe as nuk shkatërron sipërfaqen prej çeliku inoks të rubinetave të banjës dhe kuzhinës. Nuk prodhon tym të dëmshëm për përdoruesit ose mjedisin.

L800

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ACID PËR PASTRIM PLLAKASH

ACID PËR PASTRIM PLLAKASH

Detergjent me bazë acidi për heqjen e çimentos dhe njollave “të forta” nga pllakat qeramike
Detergjent acid për heqjen e njollave të tilla si kripëra, çimento, suva dhe mbetje ngjitëse dhe fino me bazë çimento nga të gjitha llojet e sipërfaqeve rezistente ndaj acideve. I përshtatshëm për pllaka qeramike, gurë natyralë dhe veshje dekorative PLANOCOLOR TERRAZZO dhe PLANOCOLOR RESIN. Sipërfaqet e ngjashme me gurët natyrorë të lëmuar dhe terrazo duhet të testohen në pjesën më pak të dukshme të zonës përpara aplikimit në shkallë të plotë. Në kundërshtim me detergjentët e zakonshëm acidikë, ACID CLEAN as nuk dëmton pajisjet sanitare dhe as nuk shkatërron sipërfaqen prej çeliku inoks të rubinetave të banjës dhe kuzhinës. Nuk prodhon tym të dëmshëm për përdoruesit ose mjedisin.

  • Konsumi: 1L/7-10 m²
  • Ngjyra: E kuqe transparente
  • Paketimi: Kontejnerë 1 L
  • Paleta: 450 L

Aplikacion:

Aplikoni ACID CLEAN të holluar me ujë 1: 1 deri në 1: 3 në varësi të llojit të sipërfaqes dhe papastërtisë në sipërfaqen e lagur që do të pastrohet dhe lëreni produktin të veprojë për 5-10 minuta. Më pas fërkojeni butësisht me një sfungjer. Në fund të procedurës, në të gjitha rastet, shpëlajeni me kujdes sipërfaqen me ujë të bollshëm. Në njollat shumë të qëndrueshme ose të njomura thellë, procedura e mësipërme përsëritet. Kur aplikohet në sipërfaqe të lëmuara, këshillohet të provoni një pjesë të vogël, të padukshme të sipërfaqes.

Rekomandime:

Mos aplikoni:

  • në sipërfaqe të ndjeshme ndaj acidit, mermer, gurë natyralë dhe terrazo
  • në sipërfaqe prej druri, metali dhe të kromuar të cilat nuk janë rezistente ndaj acideve
  • mbi materialet me origjinë gëlqerore
  • në sipërfaqe të lëmuara pa përgatitur një zonë prove
  • për të hequr njollat e yndyrshme

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: ACID PËR PASTRIM PLLAKASH


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ACID PËR PASTRIM PLLAKASH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE GOZHDESH PER 15-50 MM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksi tiksotropik ADESILEX PG1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fshesë me korrent – VC13301
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Primer epoksid transparent MAPECOAT I 600W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Rezin Epokside me 2 komponentë

Rezin Epokside me 2 komponentë

Sold by Bojra Tirana
L2,900L12,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mikrocimento e bardhe dhe e imet
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart