Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë hidromat Hydro DC

Add your review

L850L3,000

• Gjendet në bazën W
• Aftësi të mira mbuluese
• Sipërfaqe e lëmuar mat
• Kohë të shpejtë tharjeje
• Zgjidhje ekonomike
• Veti shumë të mira në punueshmëri dhe nivelim

SKU: N/A Tag:

L850L3,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Bojë hidromat Hydro DC

Bojë hidromat Hydro DC me bazë emulsioni akrilik, shumë ekonomike dhe e përshtatshme për përdorim të brendshëm

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Gjendet në bazën W
• Aftësi të mira mbuluese
• Sipërfaqe e lëmuar mat
• Kohë të shpejtë tharjeje
• Zgjidhje ekonomike
• Veti shumë të mira në punueshmëri dhe nivelim

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma nden jeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj.

 

Ruajtja
24 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Në sipërfaqe të betonit të freskët produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Specification: Bojë hidromat Hydro DC


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë hidromat Hydro DC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Adeziv për letër murale BISON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Alpen Profi – 21
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO UNIVERSALE MAKINASH TROTON
STUKO UNIVERSALE MAKINASH TROTON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar akrilik për grafiato NOVADUR W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mikrocimeto për mure dhe tavane
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi e imet STUCCOFINA
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart