Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË HIDROMAT PRIMAVERA

Add your review

L1,500L4,100

PRIMAVERA IDROPITTURA TRASPIRANTE

Bojë me frymëmarrje me bazë uji për ambiente të brendshme me mbulim të lartë, aftësi për pastrim të shkëlqyeshëm, relaksues dhe me pamje të mirë estetike. Ideale për suva civile, pllaka gipsi, mure zbutur me llaç dhe nënshtresa minerale në përgjithësi. Lejon një rikuperim të shkëlqyeshëm në duar maskat e ndërmjetme maskojnë në mënyrë të përsosur papërsosmëritë e suvasë dhe shmangin fenomenet e kërmillit. Me karakteristikat e tij të frymëmarrjes dhe mbulimit, është aplikimi i dy shtresave është i mjaftueshëm, në shumicën e rasteve, për të marrë një rezultat i shkëlqyeshëm përfundimtar.

SKU: N/A Tags: ,

L1,500L4,100

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË HIDROMAT PRIMAVERA

BOJË HIDROMAT PRIMAVERA Bojë me bazë uji për frymëmarrje për ambiente të brendshme me pamje mat. Mund të ngjyroset me sistemin e ngjyrosjes bazë Evolution 1.

PËRSHKRIM

Bojë me frymëmarrje me bazë uji për ambiente të brendshme me mbulim të lartë, aftësi për pastrim të shkëlqyeshëm, relaksues dhe me pamje të mirë estetike. Ideale për suva civile, pllaka gipsi, mure zbutur me llaç dhe nënshtresa minerale në përgjithësi. Lejon një rikuperim të shkëlqyeshëm në duar maskat e ndërmjetme maskojnë në mënyrë të përsosur papërsosmëritë e suvasë dhe shmangin fenomenet e kërmillit. Me karakteristikat e tij të frymëmarrjes dhe mbulimit, është aplikimi i dy shtresave është i mjaftueshëm, në shumicën e rasteve, për të marrë një rezultat i shkëlqyeshëm përfundimtar.

Informacion shtesë

Aplikimi Furçë, rul, spray
Mbulimi 8/10 m2/litri
Koha e tharjes 4/6 ore
Hollimi 30 ± 10% me ujë

 

Njihuni me produktet tona CASATI

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË HIDROMAT PRIMAVERA


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, , ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË HIDROMAT PRIMAVERA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi EMTOP 1400W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR TEMPERATURË TË LARTË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko GIPS FUGEN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak Mikroçimento VARNISH-PU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç me tre komponentë TRIBLOCK FINISH
- 21%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROMAT O2 DEUTSCHCOLOR

HIDROMAT O2 DEUTSCHCOLOR

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L2,520.Çmimi i tanishëm është: L2,000.
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart