Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË PLASTIKE – FIT EMULSION

Add your review

L1,100L2,800

FIT EMULSION

Bojë plastike për përdorim të përgjithshëm.

  • Për lyerje të shpeshtë
  • Ekonomike për para dhe e besueshme
  • Mbulimi i lartë
  • Opaciteti i lartë
  • Karakteristikat e shkëlqyera të nivelit

L1,100L2,800


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
Vivechrom
@ vivechrom.albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË PLASTIKE – FIT EMULSION

BOJË PLASTIKE – FIT EMULSION është bojë për përdorim të përgjithshëm, e përshtatshme për lyerjen e sipërfaqeve të brendshme si muret, tavanet, depot, gropat. Ajo përfaqëson zgjidhjen ekonomike nga Vivechrom, për vendet që kanë nevojë për lyerjen dhe freskim të shpeshtë, siç janë punët publike, shkollat, hotelet, spitalet. FIT EMULSION është me tharje të shpejtë dhe mund të lyhet me shpejtësi. Kombinon bardhësinë e madhe me mbulimin e lartë dhe shpejtësinë e përhapjes. Është e lehtë për tu aplikuar dhe ka veti të mira niveliuese duke krijuar një sipërfaqe të këndshme. Është në dispozicion në të Bardhë dhe në numër të pakufizuar të hijeve përmes sistemit të ngjyrosjes së Vivechrom CHROMOSYNTHESIS, në paketimet 3lt dhe 9lt.

Përshkrimi i aplikimit

Aplikoni me Rul, Furçë, Armë spërkatëse

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastra nga të gjitha materialet me defekt dhe ngjitje dobët, papastërtitë, yndyrat dhe kripërat. Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit me bojë të thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes. Për të mbushur dhe veshur sipërfaqet: Përdorni STOKOS SPATOULARISMATOS. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të cituara me gëlqere ose bojëra me cilësi të ulët: Aplikoni astarin VIVE PRIMER 100% PRIMER Akrilik për ngjyrat e emulsionit. Për riparimin e sipërfaqeve të tingullit aplikoni direkt FIT EMULSION.

APLIKACION

  • Holloni me 5-10% ujë të pastër dhe trazojeni mirë para përdorimit.
  • Vendosni 2 shtresa të FIT EMULSION.
  • Siguroni ventilim të mirë gjatë aplikimit dhe tharjes.
  • Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C.

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: BOJË PLASTIKE – FIT EMULSION


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË PLASTIKE – FIT EMULSION”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR SILIKONI VIVECRYL PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
BOJË BETONI – BETOCHROM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR ME KOKERRIZA STRONG GRIP PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO VIVECHROM TOP SILICONE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR AKRILIK VIVE PRIMER

ASTAR AKRILIK VIVE PRIMER

Sold by Vivechrom
L500L4,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HOLLUES ACETON

HOLLUES ACETON

Sold by Vivechrom
L300
BOJË PLASTIKE – FIT EMULSION

L1,100L2,800

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart