Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Katalit transparent Graf 250 B

L1,550L5,100

• Aromë e lehtë
• Ruan elasticitetin
• Kohë normale tharjeje
• Nuk ndikon tek saktësia e ngjyrave
• Përmirëson karakteristikat e zmerilimit

SKU: N/A Tag:

L1,550L5,100

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Katalit transparent Graf 250 B

Katalit transparent Graf 250 B

Katalit transparent i një cilesie të lartë që përdoret për produktin Graf 250 A.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Ruan elasticitetin
• Kohë normale tharjeje
• Nuk ndikon tek saktësia e ngjyrave
• Përmirëson karakteristikat e zmerilimit

Rekomandimet për përdorim
Përdoret si katalit në sistemin e astarit me bazë poliuretani Graf 250 A.

 

Ruajtja
24 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Katalit transparent Graf 250 B


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Katalit transparent Graf 250 B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Transpalet elektike Kedman 1.5-Ton
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1900W DIVE EXTRA 135
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 50L SILENCIOZ PA VAJ ACS112501
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Përforcues për përmirësimin e llaçeve
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE BLU
SPRAJT PËRBËRJE GOME PËR DISQE BLU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1800W EMTOP EHPW1801
Katalit transparent Graf 250 B

L1,550L5,100

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart