Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi me benzin EMTOP EHPWG6001

Add your review

L35,000

 • Lloji i pompës: Pompë me kamerë boshtore me 3 piston-Alumin
 • Fuqia maksimale: 6,5 kuaj fuqi
 • Maks. Presioni: 214 Bar (3100 psi)
 • Shpejtësia e rrjedhjes: 9,5 L/min (2,5 GPM)
 • Lloji i motorit: OHV 4-stroke
 • Zhvendosja: 212cc
 • Sistemi i nisjes: Zmbrapsja
 • Shpejtësia e motorit: 3600 rpm
 • Vëllimi i karburantit: 3.6L
 • Vëllimi i vajit: 0.6L
 • Lloji i karburantit: Benzinë pa plumb
 • 1 copë koshe metalike
 • 1 copë armë metalike
 • Zorrë presioni 7.6 m
 • Tre hundëza
 • Paketuar në kuti kartoni

L35,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi me benzin EMTOP EHPWG6001

Pompe Lavazhi me benzin EMTOP EHPWG6001

Fito çdo sfidë pastrimi me EMTOP EHPWG6001

Lëshoni fuqinë përfundimtare të pastrimit: luftoni grimin me performancë të nivelit profesional

Transformoni përvojën tuaj të pastrimit me rondele EMTOP EHPWG6001 me presion të lartë, e disponueshme tani në Bojra Tirana! Ky central elektrik i nivelit profesional trajton edhe papastërtitë dhe ndotjet më të forta në makina, oborr spanjol, kuvertë, ndërtesa dhe më shumë, duke i lënë ato jashtëzakonisht të pastra me fuqi dhe efikasitet të pakrahasueshëm.

Performancë pa kompromis: Largoni njollat kokëfortë pa mundim

 • Motori 6,5 kuaj fuqi me fuqi të lartë gjeneron një rrymë të fuqishme 214 Bar (3100 PSI), duke zhdukur pa mundim edhe papastërtitë më kokëfortë, baltën e ngjeshur dhe njollat e rënda.
 • Shpejtësia mbresëlënëse e rrjedhës së ujit prej 9,5 L/min siguron pastrim efikas, duke mbuluar shpejt sipërfaqe të mëdha dhe duke reduktuar ndjeshëm kohën e pastrimit.
 • Pompë boshtore e qëndrueshme me 3 piston, me konstruksion alumini, garanton performancë afatgjatë dhe përballon detyra të vështira.

Projektuar për kërkesa profesionale: Ndërtuar për punë të vështira

 • Motori i kategorisë komerciale me dizajn 4-stroke OHV ofron funksionim të besueshëm dhe jetëgjatësi të zgjatur.
 • Heshta dhe pistoleta e fortë metalike ofrojnë qëndrueshmëri dhe kontroll për mjedise të vështira pastrimi.
 • Zorra e presionit shumë e gjatë 7,6 m ofron shtrirje të jashtëzakonshme, duke reduktuar nevojën për të lëvizur shpesh njësinë.

Shkathtësi dhe komoditet: Pastroni me lehtësi dhe personalizim

 • Tre hundë të përfshira ofrojnë modele spërkatëse të rregullueshme për detyra të ndryshme pastrimi, nga sipërfaqet delikate deri tek aplikimet e rënda.
 • Rezervuari i madh i karburantit 3,6 litra lejon seanca të zgjatura pastrimi pa ndërprerje të shpeshta të karburantit.
 • Paketimi i përshtatshëm i kutisë së kartonit mbron produktin gjatë transportit dhe ruajtjes.

Më shumë se thjesht një rondele: Partneri juaj i zgjidhjes së plotë të pastrimit

 • Eksploroni përzgjedhjen e larmishme të aksesorëve të pastrimit të Bojra Tirana: detergjentë, furça, shtesa dhe pastrues sipërfaqesh për të personalizuar përvojën tuaj të pastrimit.
 • Këshilla e ekspertëve: Stafi ynë i ditur është i lumtur t’ju ndihmojë të zgjidhni rondele dhe aksesorë të përsosur për nevojat dhe projektet tuaja specifike.
 • Çmimet konkurruese dhe blerjet e sigurta në internet garantojnë një përvojë blerjeje pa probleme dhe të përballueshme.
Vizitoni Bojra Tirana Sot: Përjetoni Diferencën EHPWG6001

Përqafoni fuqinë, efikasitetin dhe shkathtësinë e pastrimit të nivelit profesional me rondele me presion të lartë EMTOP EHPWG6001. Kapërceni çdo sfidë pastrimi pa mundim dhe arrini rezultate pa njolla. Vizitoni Bojra Tirana sot dhe zhbllokoni zgjidhjen më të mirë të pastrimit!

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi me benzin EMTOP EHPWG6001

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi me benzin EMTOP EHPWG6001”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO UNIVERSALE MAKINASH TROTON
STUKO UNIVERSALE MAKINASH TROTON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 50L INGCO AC25508
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mikrocimento 2K per pishina NOVAMIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI L612
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI L612
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues për pllaka dhe granite ALCALINE CLEANER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE SILIKONI SALLAM ALUMINI
Pompe Lavazhi me benzin EMTOP EHPWG6001
Pompe Lavazhi me benzin EMTOP EHPWG6001
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart